❗️BEZMAKSAS PIEGĀDE AR KURJERU LĪDZ DURVĪM❗️

Posted on: 16/03/2020, by :

Ņemot vērā nopietno situāciju Latvijā, vēlamies arī savus darbiniekus un klientus maksimāli pasargāt no apdraudējuma un piedāvājam jebkuru Bernette un BERNINA šujmašīnu piegādāt bez maksas ar VENIPAK kurjeru starpniecību!

Tā kā šujmašīnu iegādi pilnībā var nokārtot attālināti, saņemot elektroniski rēķinu, to elektroniski apmaksājot un saņemot šujmašīnu, neizejot no mājas, tas noteikti būtu arī mūsu ieguldījums kopējās situācijas uzlabošanai Latvijā.

Ja nepieciešams norēķināties skaidrā naudā, maksu par pirkumu var noformēt kurjeram, pretī saņemot apmaksu apliecinošu dokumentu.

Turklāt uzņemamies piegādes izmaksu segšanu.

Tā kā šis ir arī pārdomu laiks par vērtībām un laiks, ko veltīt sev un saviem hobijiem, uzskatām, ka šūšana ir viena no tām nodarbēm, kas uzlabo noskaņojumu, liek nedomāt par negatīvām lietām, bet baudīt šūšanas procesu un jaunradīšanas prieku!

Cieņā, Burdas Salons