❤Jaunas apmācību grupas šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga”❤

Posted on: 27/04/2022, by :

📍Labākais veids kā atpūsties no saspringtas ikdienas rutīnas ir nodarbināt prātu radoši un rokas praktiski. Tieši šūšana piedāvā apvienot radošo un praktisko pusi, lai radītu fantastisku rezultātu.

📍Piedāvājam sekojošas apmācību grupas ar mācību sākumu aprīļa beigās/maija sākumā, kurās ir vēl dažas brīvas vietas:

✂️ Šūšana bez priekšzināšanām, pirmdienas/trešdienas no 18.00, latviešu valodā

✂️ Šūšana bez priekšzināšanām, otrdienas/ceturtdienas no 9.00, latviešu valodā

✂️ Konstruēšana, ceturtdienas no 9.00 – 16.00, latviešu valodā

✂️ Šūšana bez priekšzināšanām, otrdienas/ceturtdienas no 18.00, krievu valodā

✂️Šūšana ar priekšzināšanām, pirmdienas/trešdienas no 18.00, krievu valodā

✂️ Overloka meistarklase, sestdiena, 7.maijs, no 10.00 – 14.00, latviešu/krievu valodā.

✅ Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

✅ Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612.

P.S. Jūs taču ziniet, ka šūšanas skolā “Burda Rīga” ir labākie pedagogi, kvalitatīvākā BERNINA šujmatehnika, ērtakās telpas un labākā mācību maksa, kuru turklāt var sadalīt pa mēnešiem?