Jauns mācību cikls – septembrī un oktobrī – šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga”

Posted on: 07/08/2020, by :

ℹ️Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda-Rīga” Rudens – Ziemas mācību cikls – sākam septembrī un oktobrī!

❗️ Šogad nekas nav kā ierasts – arī šūšanas skolas “Burda Rīga” mācību ritmu patraucēja pavasara notikumi, dēļ kuriem mācības tika apturētas uz vairāk kā 2 mēnešiem.

ℹ️Tādejādi skolā “Burda Rīga” mācības sāksies 2 daļas, atkarībā no izvēlētās mācību dienas/laikiem – septembrī vai oktobrī.

✅ 2020.gada rudenī durvis vērs skaistās, labi aprīkotās telpas Rīgas centrā, lai prasmīgu pedagogu vadībā ļautu interesentiem apgūt dažādās programmas, ko piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

📍Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā (1.līmenis)
 📍Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā (2.līmenis)
📍Konstruēšana (sieviešu vai vīriešu apģērbu – tikai ar
labām šūšanas zināšanām) latviešu vai krievu valodā
📍Mašīnadīšana bez priekšzināšanām (1.līmenis)
📍Mašīnadīšana ar priekšzināšanām (2.līmenis)
 📍Kompjuterizētā mašīnadīšana – JAUNUMS!!!
 📍Adīšana ar rokām
 📍Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)
 📍Mašīnizšūšana (Mašīnizšūšanas tehnika + programmatūra BERNINA)
 📍Tamborēšana

Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs.

ℹ️Iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā – rīta, dienas, visas dienas un vakara grupās, dažādās dienās pēc izvēles, t.sk. sestdienās un svētdienās.

ℹ️Apmācības ilgums visās programmās – 5 mēneši.

Augsti kvalificēti pasniedzēji ar plašu praktiskās darbības pieredzi.

ℹ️ Praksē ilgstoši pārbaudīta un uzlabota, kā arī licencēta mācību programma.

ℹ️Klases aprīkotas ar kvalitatīvām BERNINA šujmašīnām un overlokiem, Battistella gludināšanas aprīkojumu un jaunākās paaudzes LED apgaismojumu.

ℹ️ Izdevīgākā apmācību maksa Latvijā!

ℹ️ Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi. Tiek slēgts apmācību līgums. Apmaksas dokumentus var iesniegt VID un saņemt atmaksu.

ℹ️ Skolas maksa ietver papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība, overloka mācība un materiālmācība. Maksā ietverti izdales materiāli, ūdens un tēja.

❗️ Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti.
Reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

✅ Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

✅ Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Uzdrošinies, nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi!

Cieņā, Burda – Rīga!