12.martā sākam šūšanas skolas “Burda Rīga” pavasara – vasaras ciklu Rīgā!

Posted on: 22/02/2018, by :

Esam priecīgi, ka arvien aktīvāk katru dienu saņemam neskaitāmus pieteikumus šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” pavasara – vasaras kursam!

Tas atkal nozīmē jaunas pazīšanās, jaunas aizraušanās ar tik iemīļoto hobiju, kas nereti pāraug par profesiju, jaunas radošas idejas, kas liek arī mums augt līdzi!

Bieži saņemam zvanus ar jautājumu vai pieņemam arī tad, ja šujmašīna redzēta tikai bildēs? Bez šaubām, tieši šādi cilvēki ir gaidīti!

Šūšanas, konstruēšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga” gaida arī tavu pieteikumu.

Mācības notiek pēc izvēles 1 vai 2 reizes nedēļā.

Mācoties 1 reizi nedēļā, piedāvajam izvēlei pirmdienas, piektdienas, sestdienas un svētdienas apmācību grupas ar nodarbību sākumu 9.00 (vai 9.30 ja grupa vienojas)  un noslēgumu 16.30.

Mācoties 2 reizes nedēļā, piedāvājam izvēlie pirmdienas/trešdienas vai otrdienas/ceturtdienas ar nodarbību sākumu pēc izvēles – no rīta (9.00 – 13.00), pa dienu (13.30 – 17.30) vai vakaros no 17.30 (vai 18.00, ja grupa vienojas).

Mācību sākumā tiek slēgts apmācību līgums, kas garantē zināmu kārtību no abām pusēm, tāpat ļauj audzēkņiem iesniegt dokumentus VID, lai saņemtu atpakaļ daļu no samaksātās mācību maksas.

Bieži uzdots jautājums ir mācību maksa un maksāšanas kārtība. Šūšanas, mašīnadīšanas un konstruēšanas kursa cena ir 515 eiro par visu apmācību periodu (5 mēneši), maksājumus jāveic katru mēnesi – 5 daļās, 103 eiro mēnesī. Rēķinot uz stundas izmaksu, esam sapratuši, ka esam tradīcijām bagātākā, ar augstākās kvalifikācijas pedagoģisko personālu, populārākā un izmaksu ziņā arī draudzīgākā skola Rīgā.

Un tas viss neskatoties uz to, ka mācības notiek renovētās klasēs ar lielisku apgaismojumu, pilsētas centrā un uz jaunākās paaudzes BERNINA šujmašīnām katram klausītājam.

Vēl ir lieliska iespēja iekrāsot savu ikdienu radošās krāsās un neierobežot sevi ar to, ko piedāvā citi! Nāc, mācies, šuj un priecājies!

Burda – Rīga un BERNINA – tā ir lieliska izvēle!