13.jūnijs – Starptautiskā Šujmašīnas Diena ar pārsteigumiem no mums!

Posted on: 12/06/2015, by :

B880_Frontal_SM-1_webŠujmašīna ir viens no mūsdienu vērtīgākajiem izgudrojumiem, kas ne tikai taupa laiku, bet arī ļauj kļūt radošākiem un sasniegt arvien jaunas virsotnes. Tieši tādēļ šāds nozīmīgs cilvēces izgudrojums ir pelnījis savu dienu.
Par šādu šujmašīnas dienu pasaulē tiek uzskatīts 13.jūnijs, kad lieku reizi varam apskatīt un novērtēt savu uzticamo palīgu praktiskajos darbos – šujmašīnu. Vai tā nebūtu lieliska diena, lai sāktu šūt, vai varbūt atsāktu šūt? Vai tomēr būtu vērts savu uzticamo palīgu praktiskajos šūšanas darbos palutināt ar profilaktisko apkopi un regulēšanu, kas ļaus vēl ilgus gadus nodrošināt uzticamu darbību un visu mehānismu uzticamību?

Vēlamies saviem klientiem un domubiedriem piedāvāt šai dienai veltītus pasākumus, kas palīdzēs labāk apgūt savu šujmašīnu, izvēlēties sev piemērotāko šujmašīnu, kā arī palutināt savu jau esošo šujmašīnu ar izdevīgu servisa piedāvājumu.

1) Piedāvājam visu ražotāju šujmašīnu profilaktisko apkopi/regulēšanu par īpašu cenu ar 50% atlaidi – 12.50 eur (t.sk. PVN 21%), nogādājot savu mīluli mūsu servisa centrā salonā Burda, Rīgā, Marijas ielā 21. Piedāvājums spēkā nogādājot savu šujmašīnu mūsu servisa centrā līdz š.g. 20.jūnijam.

2) Visu Jūniju, ceturtdienās un piektdienās pēc iepriekšēja pieraksta (tālr. 22835650 un 27461612) piedāvājam mašīnapmācības bezmaksas nodarbības, kurās mūsu konsultante iepazīstinās ar lieliska šūšanas rezultāta sasniegšanai nepieciešamo, kā arī būs iespēja pašām sašūt noderīgus sīkumus! Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar šujmašīnu pasauli klātienē. Aicinām ne tikai BERNINA un Bernette īpašniekus, bet arī citu ražotāju šujmašīnu īpašniekus. Nodarbības notiks mūsu salona Marijas ielā 21 2.stāva meistarklašu telpā.

3) Kā ierasts – visu gadu gaidām ciemos interesentus, kuriem vēl nav savas šujmašīnas, jo BERNINA un Burdas Salons piedāvā jebkuru interesējošo modeli no lētākā līdz pašam dārgākajam izmēģināt darbībā un saņemt izsmeļošu konsultāciju par katras šujmašīnas īpatnībām un pielietojuma īpatnībām.