11.marts – Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” apmācību cikla sākums

Posted on: 10/01/2017, by :

Šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga” ir priecīga paziņot jauna apmācību cikla sākuma datumu!

Šogad mūsu pavasara / vasaras apmācību ciklu uzsākam  11.martā (6.martā – krievu valodas grupām)!

Paldies daudzajiem interesentiem par Jūsu interesi un pieteikumiem, kas rada pārliecību, ka Latvijā netrūkst drosmīgu, motivētu un radoši izpausties gribošu dāmu un kungu!

Vēlamies atgādināt neatlikt pieteikumu iesniegšanu uz pēdējo mirkli, jo vietu skaits ir ierobežots un interese par piedāvātajām, laika un kvalitātes pārbaudījumu izturējušajām apmācību programmām ir pietiekami liela!

Uzskatām, ka mums ir pieredzējušākie pedagogi, kā arī praksē pārbaudītas, Izglītības un zinātnes ministrijas akreditētas un licencētas apmācību programmas, tāpat arī programmu klausītāji strādā uz kvalitatīvākās BERNINA šujamtehnikas, kas radīšanas prieku padara vēl lielāku!

Vislielāko gandarījumu mums sniedz neskaitāmie skolas klausītāji bez priekšzināšanām, kas jau paspējuši papildināt garderobi ar pašdarinātiem, skaistiem tērpiem, kā arī sapratuši, ka šūšanas pasaule var būt tik lieliska radoši-praktiska atpūta no ikdienas rutīnas un rūpēm, kā arī klausītāji, kas sākot no pašiem pamatiem jau kļuvuši par pieredzes bagātiem praktiķiem un apgūst šūšanas pasaules augstākstāko virsotni – apģērbu konstruēšanu – modelēšanu!

Nāc, pievienojies, ģērbies kvalitatīvi, radoši, aizmirsti citu uzliktos stila un kvalitātes rāmjus!

Burda – tā ir laika pārbaudi izturējusi lieliska izvēle!