Šūšanas skolas “Burda Rīga” nodarbības ir sākušās! Vēl ir iespēja pievienoties!

Posted on: 19/09/2017, by :

Esam priecīgi, ka pirmie skolas klausītāji jau vēruši durvis uz aizraujošo šūšanas pasauli un jau apguvuši šujmašīnas lietošanu, kā arī mācību par plašo audumu pasauli!

Lielākais vairums klausītāju uzsāk mācības šonedēļ, sākot ar 18.septembri, attiecīgi esam izsūtījuši uzaicinājuma vēstules, precizētas telpu adreses, pasniedzēju vārdus, kā arī visu nepieciešamo informāciju, kas palīdzēs labāk orientēties un atrast pareizo klases telpu un savu pasniedzēju, kas soli pa solim vadīs pretī kārotajam mērķim – šūt skaistus tērpus sev un tuvajiem.

Arī mēs nerimstoši strādājam – vēl norit pēdējie darbi jaunajās klases telpās Marijas ielas 21 3-stāvā, lai jau nākošnedēļ sagaidītu jaunos klausītājus un priecētu ar skaistu skatu uz Marijas/Pērses ielu ar modernu gaismu un jaunu BERNINA aprīkojumu, tajā pat laikā ļaujot baudīt senatnīgās mājas mūrus un parketu, kas atguvis savu pirmatnējo izskatu.

Tā kā dzīve visapkārt ir dinamiska, arī mūsu klausītājiem ir radušās izmaiņas, tādejādi vēl varam piedāvāt vietas rīta, dienas un vakara grupās. Pieejamas vietas Šūšanas, Konstruēšanas, Roku adīšanas, Tekstilmozaīkas un Mašīnadīšanas programmās.

Tādēļ, ja Jums ir vēlme mācīties, bet baidījāties, ka esiet nokavējusi/nokavējis sākumu, varam iedrošināt doties uz www.susanasskola.lv un aizpildīt online pieteikuma anketu, vai arī zvanīt uz tālruni 27461612 un izstāstīt savu vēlmi par apmācību dienām un laikiem.

Vienmēr Jūsu pusē – Jūsu Burda!