Turpinām “Šūt ar overloku/koverloku ir viegli un ātri” – decembra nodarbību cikls

Posted on: 26/10/2017, by :

Tā kā šūšanā tik plaši izmantotā apstrādes mašīna – overloks un koverloks (plakanšuves šujmašīna) aizvien lielākai hobija šuvēju daļai kļūst par neatņemamu darba instrumentu, lai apģērbs iegūtu profesionālu un pabeigu izskatu, vēlamies palīdzēt interesentiem ar priekšzināšanām šūšanā apgūt darbu ar šo neaizvietojamo palīgu.

Esam izstrādājuši 4 nodarbību ciklu, kura laikā ne tikai iepazīsamies ar overloku/koverloku darbību, apgūsim aksesuāru un funkciju izmantošanu, kā arī piedāvāsim izvēlēties gatavo apģērbu, kuru interesents vēlas šūt.

Programmā 4 nodarbības, 1 reizi nedēļā (plānotais norises laiks – piektdiena – 10.00 – 14.00).

Iepazīšanās ar overloku, tā darbību, funkcijām un regulējumiem, diegu ievēršanu, kā arī dažādiem vīļu veidiem un to pielietojumu. Plakanšuves (Koverloka) iespēju demonstrācija.
Trikotāžas izstrādājuma (pēc izvēles) piegriešana un laikošana.
Izstrādājuma šūšana ar overloku, gala apstrāde ar plakanšuvi.
Aksesuāru pielietojums un dažādas papildus iespējas.
Grupā maksimāli 5 klausītāji ar priekšzināšanām šūšanā.

Meistarklases cena – 80 eiro (par 4 nodarbībām). Katram klausītājam nodrošinām overloku un materiālus paraugu šūšanai (audumi un diegi). Audumu gatavā izstrādājuma šūšanai iegādājas pats klausītājs.

Meistarklases plānotais sākums 1.decembrī – piektdienā.

Gaidīsim online pieteikuma anketas lapā www.susanasskola.lv vai pa e-pastu info@susanasskola.lv. Tālrunis uzziņām 27461612