Meistarklase – iepazīsti savu Bernette Funlock B44/B48 overloku

Posted on: 16/11/2017, by :

Neapšaubāmi overloks aizvien lielākai hobija šuvēju daļai kļūst par neatņemamu darba instrumentu, lai apģērbs iegūtu profesionālu un pabeigu izskatu.

Tā kā tieši jaunie Bernette Funlock B44 (4-diegu) un B48 (5-diegu ar plakanšuvi) sērijas overloki īsi pēc to debijas ir guvuši lielu klientu pozitīvu atsaucību, esam priecīgi prezentēt pirmo apmācību meistarklasi tieši šo Bernette modeļu  overloku īpašniekiem/interesentiem.

Esam izstrādājuši 1 meistarklases nodarbību, kuras laikā iepazīstināsim ar overloku, tā darbību, funkcijām un regulējumiem, diegu ievēršanu, kā arī dažādiem vīļu veidiem un to pielietojumu. Plakanšuves (Koverloka) iespēju demonstrācija.

Programmā 1 nodarbība. Nodarbību plānotais norises laiks 1) Trešdienā 10.00 – 14.00 2) Ceturtdienā 17.00 – 21.00.

Grupā maksimāli 6 klausītāji.

Meistarklases cena – 30 eiro. Vēlams ierasties ar savu overloku. Ja meistarklasi vēlas apmeklēt interesents, kuram nav overloka, varam nodrošināt overloku, iepriekš par to vienojoties.

Meistarklases plānotais sākums 29.novembrī (trešdienas rīta meistarklase) vai 30.novembrī (ceturtdienas vakara meistarklase).

Gaidīsim online pieteikuma anketas lapā www.susanasskola.lv vai pa e-pastu info@susanasskola.lv. Tālrunis uzziņām 27461612