Aicinām uz meistarklasi – Krazy Wool – tehnikā jau no oktobra!

Posted on: 09/07/2015, by :

4Meistarklase – Izšūšana „Crazy Wool” tehnikās (auduma un izstrādājumu veidošana no dzijām, diegiem, lupatiņu atgriezumiem). Interesentiem ar priekšzināšanām darbā ar šujamtehniku. Meistarklasē apgūsiet: Izstrādājuma salikšana (šalles, spilvena, plecu lakata vai cita izstrādājuma veidošana) •Izstrādājuma sašūšana taisnajā tehnikā •Izstrādājuma sašūšana brīvajā tehnikā •Izstrādājuma izšūšana ar dekoratīvajām vīlēm uz šķīstošās plēves vai flizelīna. Vienas meistarklases posms 4(četras) nodarbības – cena EUR 85.00.
Vienas meistarklases nodarbības ilgums 3 stundas, nodarbības piektdienās sākot no 7.septembra no 14.00 – 17.00 vai no 18.00 – 21.00. Nodarbībām pieteikties līdz š.g. 5.oktobrim.

Meistarkasei pieteikties pa telefonu 27461612