Ar Atlaidēm Sveicam 8.martā! Šujmašīnas, Apģērbi, Aksesuāri un Apmācība!

Posted on: 07/03/2018, by :

 

Svētki nekad nevar būt par daudz. Īpaši pavasarī. Īpaši, lai cildinātu sievietes!

 

Salons “Burda” vēlas iepriecināt savas klientes un klientus skaistajos pavasara svētkos, kur īpaši tiek cildinātas mūsu krāšņās, talantīgās, skaistās un darbīgās dāmas un jaunkundzes.

 

 

  • BERNINA šujmašīnām 19 eiro atlaide un iespēja izvēlēties 1 papildus pēdiņu 20 eiro vērtībā
  • Bernette šujmašīnām 9 eiro atlaide un iespēja izvēlēties 1 papildus pēdiņu 10 eiro vērtībā
  • Apģērbiem un aksesuāriem – papildus 8% atlaide jau spēkā esošajai 20% atlaidei
  • Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” apmācība darba dienu rīta un dienas grupās – 8% atlaide.
  • Neaizmirstiet, ka vēl var paspēt uzdāvināt sev vai sev tuvajiem iespēju mācīties šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga”, šūšanas, mašīnadīšnas, konstruēšanas un rokdarbu programmās, kuras sākas ar 12./19.martu. Piedāvājam papildus 8% atlaidi piesakoties šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” rīta un dienas grupās, darba dienās.

Atlaides spēkā no 8-10.martam SIA”Burdas Salons” tirdzniecības salonā “Burda” – Rīgā, Marijas ielā 21, kā arī nosūtot online pieteikuma anketu šūšanas skolai “Burda Rīga” mājaslapā www.susanasskola.lv

 

Translate »