Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” rudens/ziemas kurss jau no 5.septembra!!!

Posted on: 16/05/2016, by :

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” jaunā kursa sākums jau 5.septembrī! Grupas strauji pildās, lūgums neatlikt pieteikuma iesniegšanu uz pēdējo mirkli!

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” pavasara / vasaras kurss tuvojas noslēgumam. Prieks redzēt tik daudz pievilcīgas, aktīvas un radošas dāmas, kā arī vairākus kungus. Šūšanas iesācēji jau apguvuši šujmašīnu lietošanu, ir iepazīstināti ar krāsu un stila pasauli un jau pabeiguši savus pirmos patstāvīgos darbus. Šuvēji ar priekšzināšanām izgatavojuši kārtējos brīnišķīgos modeļus, kas sarežģītības pakāpē salīdzināmi ar profesionālu meistaru darbiem! Taču pāri visam ir brīnišķīgā atmosfēra un jaunie draudzīgie kontakti, gan ar pasniedzējiem, gan ar citiem kursu klausītājiem!

Pa vidu šai radošajai kņadai strauji tuvojas laiks, kad šūšanas un rokdarbu skola “Burda – Rīga” atkal vērs durvis jauniem radošiem un mācīties gribošiem cilvēkiem, gan tādiem, kas iepriekš šujmašīnu redzējuši tikai fotogrāfijās, gan tādiem, kas ikdienā šuj, bet vēlas to darīt tehnoloģiski pareizi, kā arī pēc jaunākajām tehnoloģiskajām un modes tendencēm.

Šūšanas un rokdarbu skola “Burda – Rīga” ir akreditēta un licencēta mācību iestāde, kuras absolventi saņem Valsts atzītu izglītības dokumentu, kā arī iespējams pretendēt uz pārmaksātā Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu, iesniedzot ikgadējo deklarāciju.

Šūšanas un rokdarbu skola “Burda – Rīga” mācības ir strukturētas un sadalītas apmācību moduļos, tādejādi tie nav haotiski amatieru kursi, kur pasniedzēja mēģina sajaukt visus tematus (šūšanas iekārtas, šūšanas tehnika, audumi, konstruēšana) vienkopus, bet beigās vairākus mēnešus tiek šūti vien “paraudziņi”.

Šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga” apmācību cikla pamata uzmanība tiek pievērsta un darbs notiek pie gatavu izstrādājumu šūšanas, tādejādi apmeklējot kursus Jūs ne tikai iemācīsieties šūt, bet jau papildināsiet savu garderobi.

Konstruēšana, ko šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga” pasniedz profesionāla šūšanas un konstruēšanas pasniedzēja, ir šūšanas prasmes augstākā “pilotāža”, kur klausītājus ar ļoti labām zināšanām šūšanā un šūšanas tehnoloģijā (skolas 2.līmeņa absolventus vai šūšanas praktiķus) māca piegrieztņu (lekālu) izveidei no uzskicētā vai iedomātā modeļa. Šajos kursos viss darbs pie rēķināšanas, konstrukciju izveides un labošanas notiek klases telpās, savukārt gatavā izstrādājuma šūšana ir klausītāju “mājasdarbs”.

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” lepnums ir liels skaits rokdarbu tehniku apmācība, īpaši vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz Mašīnadīšanas apmācību, kur mūsu skolas pedagoģe un mašīnadīšanas praktiķe Mārīte Berķe Jums nodos mašīnadīšanas tehnikas noslēpumus un palīdzēs radīt fantastiskus izstrādājumus. Katrs mašīnadīšanas programmas klausītājs kursu laikā – klases telpās ir nodrošināts ar SAVU adāmmašīnu.

Tāpat vēlamies uzsvērt, ka mūsu apmācību grupās neuzņemam vairāk par 10 cilvēkiem (6 cilvēki mašīnadīšanas grupā), tādejādi Jūs apmācību laikā vienmēr jutīsiet un variet rēķināties ar individuālu uzmanību Jums un Jūsu apmācības gaitai.

Tāpat šūšanas skola “Burda – Rīga” ir lieliska vieta, kur iegūt jaunus kontaktus, paziņas un pat draugus! Viss ir atkarīgs tikai no Jums!

Gaidīsim Jūs savā pulkā! Atliek vien piezvanīt pa telefonu 27461612 un pieteikties, lai pavērtu ceļu jauniem radošiem apvāršņiem un jaunai kaislībai!

Šajā saitē iespējams lejupielādēt informāciju un pieteikuma anketu par šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” 2016/2017.gada rudens – ziemas kursiem: Burda_Riga_pilna_informacija_anketa_RZ2016_2017

Informacija_o_shkole_2016_2017_osenj_zima