Atvērto durvju dienas Burdas Salonā!

Posted on: 25/04/2019, by :

Salons “Burda” – BERNINA šujamtehnikas pārstāvis Latvijā, Izdevniecības Burda pārstāvis Latvijā, SILVER REED adāmmašīnu un piederumu pārstāvis Latvijā, kā arī Battistella gludināšanas iekārtu pārstāvis Latvijā vēlas aicināt visus interesentus
ceturtdien, 2.maijā uz atvērto durvju dienu Burdas Salonā, Marijas ielā 21!

Šādus skaistus tekstilmozaīkas darbus iespējams šūt ar BERNINA BSR pēdiņu

Pamata uzsvars tiks likts uz Šveices kompānijas BERNINA jaunākajiem šujmašīnu, overloku un izšūšanas mašīnu modeļiem, taču būs iespēja neformālā gaisotnē pamēģināt visus aktuālos BERNINA un Bernette šujmašīnu modeļus.

Salonā pieejamas visas Burda piegrieztņu katalogā esošās piegrieztnes

Īpaša uzmanība tiks pievērsta jaunajai BERNINA 4 sērijai, kuras šujmašīnu modeļi B475QE un B480 ir aprīkoti ar latviešu valodas izvēlni, tāpat uzmanības centrā būs bernette jaunā b70 sērija ar šujmašīnas, izšūšanas mašīnas un kombinētās šujmašīnas/izšūšanas mašīnas modeļiem.

Vislabākais veids kā izvēlēties piemērotāko šujmašīnu, overloku vai izšūšanas mašīnu ir to nevis noskatīt pēc bukleta, bet gan pārbaudīt darbībā un sajust darbības vieglumu.

Tieši tapēc visas dienas garumā no 10.00 – 19.00 gaidām visus esošos un topošos klientus un draugus apmeklēt salonu “Burda”, Marijas ielā 21, lai iepazītos un pamēģinātu visu no BERNINA un Bernette, ko sen jau ir gribējies pamēģināt.