BERNINA izšūšanas šujmašīnas ar neticamu 500 eiro atlaidi!!!

Posted on: 11/11/2016, by :

bernina_akcija_2016_web

Sapnis par izšūšanu nekad nav bijis tik tuvs un pieejams! Iegādājoties BERNINA 5-ās un 7-ās sērijas šujmašīnas, izšūšanas modulis tikai par EUR 199,00!!! Neticama 500 EUR atlaide, kas būs lielisks pamats, lai iegādātos BERNINA jaunāko 8 versijas izšūšanas programmatūru, vai arī ietaupīto naudu izmantotu iedvesmas pilnam ceļojumam.
Lieliskās BERNINA šujmašīnas, kuras aprīkotas ar izšūšanas funkciju, iespējams apskatīt šajā SAITĒ

BERNINA šujmašīnas ir vienīgās pasaulē, kurās ir ticis saglabāts dārgākais un kvalitatīvākais katras šujmašīnas pamata mezgls – metāliskais kuģītis! Tas nodrošina lieliskus rezultātus uz jebkura tipa audumiem, no plāna zīda līdz džinsa un pat ādas materiāliem, kā arī sniedz klientiem tik svarīgo ilgmūžību un darbības nemainīgu kvalitāti.