IZŠŪŠANAS šujmašīnas

bernette b70 DECO ir īsta speciāliste!

Kā īstena izšūšanas šujmašīna bez šūšanas funkcijas, tā sniedz visu iedomājamo, lai dekorētu apģērbu vai aksesuārus ar izšuvumu.

Mašīnā ir saglabāti 208 izšūšanas dizaini + 5000 izšūšanas dizaini dāvanā un 4 veidu alfabēti.

Papildus dizainus variet lejupielādēt ar USB zibatmiņas palīdzību. Izšūšanas maksimālais ātrums 850 dūrieni/minūtē.

Krāsainajā un lielajā 5 collu skārienjūtīgajā ekrānā ir viegli tieši rediģēt izšūšanas dizainus.

Bagātīgās funkcijas ļauj rotēt, pozicionēt, apgriezt spoguļattēlā vai kombinēt izšūšanas dizianus. Wordart burtu mākslinieciskās veidošanas programma. 

Tā kā maksimālais izšūšanas laukums ir 260 x 160 mm, iespējams izšūt pat lielus dizainus.

BERNINA Toolbox Embroidery Programmatūra: Lettering modulis ar 200 dizainiem. BERNINA Toolbox Embroidery Programmatūra: Editing modulis ar 100 dizainiem. Radi skaistus tekstus un monogrammas, kā arī pārveido esošus dizainus, tos kombinējot ar vēlamajiem gatavajiem elementiem.

VP3, VIP, PEC, HUS, DST, EXP, JEF, PES izšūšanas formātu lasīšana un izšūšana tieši no datora vai USB zibatmiņas. Trīs dažādu izmēru izšūšanas rāmji, t.sk. 260 x 160mm rāmis ir iekļauti sākuma komplektā. Ļoti labs un vienmērīgs 4 LED apgaismojums visai darba virsmai.

BUKLETS ar detalizētu funkciju aprakstu.

Toolbox & Lettering programmatūra + 5000 izšūšanas dizaini DĀVANĀ

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

bernette b79 ir šīs sērijas top modelis. Modelis sniedz visu nepieciešamo radošai personībai – gan šuj, gan lieliski izšuj.
Šī lieliskā iekārta apvieno sevī visas šujmašīnas b77 funkcijas ar b70 DECO izšūšanas funkcijām. Šujmašīnas režīmā ir 500 dažādi dūrienu veidi, t.sk. 133 dekoratīvie dūrieni, 17 veidu automātiskie pogcaurumi, ieskaitot ar actiņu, 7 veidu alfabēti, kā arī 35 kvilta dūrieni. Iebūvēts augšējais padeves transportieris vairākslāņu un bieziem audumiem.

Vēlaties izrotāt Jūsu šūtos izstrādājumus ar skaistiem izšuvumiem?
Nekādu problēmu! Mašīnā ir saglabāti 208 izšūšanas dizaini + 5000 izšūšanas dizaini dāvanā un 4 veidu alfabēti.

Papildus dizainus variet lejupielādēt ar USB zibatmiņas palīdzību. Izšūšanas maksimālais ātrums 850 dūrieni/minūtē. Krāsainajā un lielajā 5 collu skārienjūtīgajā ekrānā ir viegli tieši rediģēt izšūšanas dizainus. Bagātīgās funkcijas ļauj rotēt, pozicionēt, apgriezt spoguļattēlā vai kombinēt izšūšanas dizianus. Wordart burtu mākslinieciskās veidošanas programma.  Tā kā maksimālais izšūšanas laukums ir 260 x 160 mm, iespējams izšūt pat lielus dizainus.

Saderīgs ar BERNINA Cutwork – iespēja kombinēt izšuvumus ar izgrieztām detaļām.

BERNINA Toolbox Embroidery Programmatūra: Lettering modulis ar 200 dizainiem. BERNINA Toolbox Embroidery Programmatūra: Editing modulis ar 100 dizainiem. Radi skaistus tekstus un monogrammas, kā arī pārveido esošus dizainus, tos kombinējot ar vēlamajiem gatavajiem elementiem.

Dūrienu dizaineris ļauj radīt pašai savas šuves un dūrienus, lai būtu unikāla it visā, ko dari. VP3, VIP, PEC, HUS, DST, EXP, JEF, PES izšūšanas formātu lasīšana un izšūšana tieši no datora vai USB zibatmiņas. Trīs dažādu izmēru izšūšanas rāmji, t.sk. 260 x 160mm rāmis ir iekļauti sākuma komplektā.

Ļoti labs un vienmērīgs 4 LED apgaismojums visai darba virsmai.

Sākuma komplektā iekļautas 9 pēdiņas, liels – darba virsmu palielinošs galds, brīvo roku sistēmas svira, kā arī izšūšanas modulis ar 3 izšūšanas rāmjiem un pedāli ar automātisko pēdiņas pacelšanas/nolaišanas funkciju. Viss kas nepieciešams, lai ļautu brīvu vaļu Jūsu radošajai fantāzijai.

BUKLETS ar detalizētu funkciju aprakstu.

Toolbox Edit & Lettering basic programmatūra + 5000 izšūšanas dizaini

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

Bernette Chicago 7  – izšūšanas iespējas par neticamu cenu!

Bernette Chicago 7 – pirmā Bernette sērijas šujmašīna, kura spēj ne tikai lieliski šūt, bet arī izšūt. Šī universālā šujmašīna palīdzēs Jums īstenot jebkuru Jūsu radošo ieceri un noteikti Jūs pārliecinās par kvalitatīvu tehnisko uzbūvi, mūsdienīgi pievilcīgu dizainu un kas ir pats patīkamākais – par nepārspējami konkurētspējīgu cenu!

200 dažādi dūrienu veidi. 100 ieprogrammēti izšūšanas motīvi + 5000 izšuvumi dāvanā+ iespēja ar USB zibatmiņu ielādēt neskaitāmus gatavus izšūšanas dizainus. 10 automātiskā pogcauruma dūriena veidi, 2 alfabēti (97 simboli), 153 dekoratīvie dūrieni, 14 darba dūrieni, 20 kvilta dūrieni, 2 lāpīšanas dūrieni, 1 pogu piešūšanas programma, maksimālais vīles platums 7mm, kas īpaši pielietojams lieliskiem kreatīviem rotājumiem, maksimālais vīles garums 4,5mm, atmiņa ar iespēju saglabāt 80 dūrienu kombinācijas, start/stop poga darbam bez pedāļa, automātiska adatas apstādināšana augšējā/apakšējā pozīcijā, elektroniska dūrienu izvēle ar taustiņiem, laidena vīles platuma maiņas funkcija šujot, dūriena pagriešanas funkcija spoguļattēlā, dūriena pagarinašanas funkcija, augšējā un apakšējā diega nogriezējs, maināms pēdiņas piespiedējspēks, regulējams augšējā diega nostiepums, dubultās adatas izmantošanas iespēja, neatkārtojams un gaišs LED apgaismojums, LCD displejs, pusautomātiskais diega ievērējs, 9 pēdiņas standarta piederumu komplektā, piederumu komplekts (diega spolītes papildus turētājs, 3 spolītes, adatu komplekts, skrūvgriezis, vīļu ārdītājs, otiņa tīrīšanai)

Izšūšanas funkcija (pievienojot komplektā ietilpstošo izšūšanas moduli) – Jau iepriekš ieprogrammēti 100 izšūšanas motīvi + 5000 izšuvumi dāvanā, vienkārša iespēja lejuplādēt jebkuru vēlamo izšūšanas motīvu, to uz šujmašīnu pārnesot ar jebkuru USB zibatmiņu (USB Flash), izšūšanas formāts .EXP (.EXP+), maksimālais izšūšanas ātrums 600 dūr./min., izšūšanas rāmja maksimālais izmērs 110x170mm (ietilpst komplektā), alfabēts izšūšanai 1 (97 simboli), izšūšanas motīva sagriešana 90 grādi, izšūšanas motīva pārvietošana (pozicionēšana), izšūšanas motīva sagriešana spoguļattēlā, nevēlama izšūšanas krāsas segmenta izlaišana, izšūšanas motīva kontūras apšūšana, USB ports izšūšanas modulī, savietojams ar BERNINA design studio, savietojams ar BERNINA Cutwork & Tool.

Dāvanā 5000 dažādi izšūšanas motīvi

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

 

Piedāvājam Bernette Chicago 7 pircējiem Jaunumu:

New Picture

Programmatūru Bernette Embroidery Software Customizer.
Programmatūras paketē ir 78 izšūšanas dizaini, 4 dekoratīvie monogrammu rāmji, kā arī 24 aplikāciju dizaini. Programmatūra ļauj ļoti viegli kombinēt izšūšanas dizainus ar dažādiem uzrakstiem. Jūs variet izmantot visus Jūsu datorā esošos word fontus, kā arī lejuplādēt datorā dažādus dekoratīvos fontus, lai tos vēlāk pārvērstu par skaisti izšūtiem nosaukumiem un vārdiem, kas lieliski papildina Jūsu izšūšanas dizainus.

Tāpat programmatūra ļauj Bernette Chicago 7 mašīnā izmantot lielisko BERNINA Cutwork tool, izgriežot izšūšanas dizainu audumā, kā arī citos materiālos.

Programmatūras akcijas cena, tikai pērkot komplektā ar jaunu Bernette Chicago 7 izšūšanas šujmašīnu.

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

BERNINA 5 SĒRIJA

BERNINA B 500 –  Tikai izšūšanas mašīna ar BERNINA kvalitāti!!
 

Lieliski jaunumi no BERNINA. Pirmā BERNINA TIKAI izšūšanas mašīna, bet šūšanas funkcijām. Nekā lieka! Par lielisku cenu!

Lieliskais BERNINA B9 kuģītis, kas zināms no lielākās 7.sērijas BERNINA šujmašīnām ar 70% lielāku diega uztinumu. Droši šuj arī ar metalizētiem diegiem.
– Maksimālais izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/minūtē.
– Maksimālais rāmja izmērs 400 x 150 mm
– 275 iebūvēti dizaini (6000 dizaini dāvanā)
– 8 izšūšanas alfabēti
– 4.3 collu skārienjūtīgs augstākās kvalitātes ekrāns

– 12 LED darba virsmas apgaismojums
– Jaunums!!! Lasa EXP, DST, PES, PEC, JEF, SEW, PCS, XXX izšūšanas formātus
– Dizaina rediģēšana uz ekrāna (pozicionēšana, spoguļattēls, griešana, mērogošana, kombinēšana)
– Dizaina precīza novietojuma palīgsistēma
– Undo/Redo funkcija (atcelšana un atjaunošana)
– Krāsu aplis
– Neredzamā dizaina nostiprināšana un inteliģentā nostiprināšanas funkcija
– Komanda – “diegs virspusē”
– Programmējama pārstaipju diegu automātiska nogriešana
– Diegu izvilkšana uz apakšpusi
– Izšūšanas kreatīvais konsultants uz displeja
– Word Art – alfabēta burtu dizaina veidošana
– Apmaļu izšūšanas dizainera fukcija izšūšanas motīvam
– Pēdējās izšūšnas pozīcijas saglabāšana atmiņā
– Izšūšanas apmācības programma uz displeja
– Dizainu ielādēšana/ierakstīšana USB spraudnī
– Savietojams ar BERNINA DesignWorks programmatūru un instrumentiem: Paintwork (zīmēšana ar tekstila flomasteriem), Cutwork (dizainu izgriešana ar speciālu instrumentu) un Crystalworks (pērlīšu vietu izgriešana un iestrāde apģērbā ar pārneses metodi).
– Savietojams ar Jauno BERNINA Midi Hoop ar īpaši drošu un vienkāršu aizdares mehānismu 265x165mm

Komplektā: Izšūšanas pēdiņa, Lielais ovālais izšūšanas rāmis 255x145mm un vidējais ovālais rāmis 130x100mm. Iespēja bez maksas lejupielādēt rediģēšanas programmatūru Artlink BERNINA mājas lapā www.bernina.com. Tāpat pieejama izšūšanas programmatūras BERNINA designer V8 un BERNINA Toolbox demo versija lejupielādei – www.bernina.com

Visas iespējamās un nepieciešamās funkcijas kvalitatīvai un drošai izšūšanai.

*Šujmašīnas demo modelis apskatāms un darbībā pārbaudāms tirdzniecības salonā Burda, Rīgā, Marijas ielā 21.

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

BERNINA B 540 – Jauns kvalitātes standarts šūšanai un izšūšanai! Lielāka, ātrāka un gaišāka! 

– 1048 dūrieni (ieskaitot alfabēta burtus un ciparus)
– 14 automātisko pogcaurumu veidi (ieskaitot ar actiņu)
– 300 dekoratīvie dūrieni
– 5 alfabēti
– BERNINA kuģītis ar 70% lielāku diega uztinumu spolītei un iespēju šūt ar metalizētiem diegiem
9 mm dūriena platums
– 6 mm dūriena garums
– 1000 dūrieni/minūtē šūšanas un izšūšanas ātrums
– 11 adatas pozīcijas
– 215mm attālums pa labi no adatas

– Darba virsmu palielinošs pieliekamas galdiņš komplektā
– Brīvo roku sistēma (ceļa svira, kas paceļ pēdiņu un nolaiž transportiera zobiņus)
– Skārienjūtīgā ekrāna zīmulis komplektā
– Īpaša piederumu kastīte pēdiņām, adatām, spolītēm u.c. sīkumiem komplektā
– Adaptīvais diegu nostiepums
– Ātruma regulators
– 12 LED apgaismojums adatas zonai un darba virsmai
– Automātiskais diega nogriezējs
– Pusautomātiskais diega ievērējs
– Start/Stop taustiņš šūšanai bez pedāļa
– Iespēja regulēt pēdiņas piespiešanas spēku
– Šūšanas apmācības programma un kreatīvais konsultants

– Pogu piešūšanas programma
– Lāpīšanas programma
– Dūrienu un alfabētu kombināciju saglabāšana atmiņā (iespēja ieprogrammēt un šūt vārdus)
– Dūriena paramtetru maiņa šūšanas laikā
– Iespēja pievienot BERNINA patentēto – speciālo Kvilta un Patchwork pēdiņu BSR (nodrošina ideāli vienādu dūriena garumu kustinot audumu ar roku)
– Programmējama nostiprinājuma funkcija

Izšūšanas funkcija, iegādājoties BERNINA izšūšanas moduli


– Maksimālais izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/minūtē.
– Maksimālais rāmja izmērs 400 x 150 mm
– 50 iebūvēti dizaini (6000 dizaini dāvanā)
– 4 izšūšanas alfabēti
– Jaunums!!! Lasa EXP, DST, PES, PEC, JEF, SEW, PCS, XXX izšūšanas formātus
– Dizaina rediģēšana uz ekrāna (pozicionēšana, spoguļattēls, griešana, mērogošana, kombinēšana)
– Neredzamā dizaina nostiprināšana un inteliģentā nostiprināšanas funkcija
– Komanda – “diegs virspusē”
– Programmējama pārstaipju diegu automātiska nogriešana
– Diegu izvilkšana uz apakšpusi
– Izšūšanas kreatīvais konsultants uz displeja
– Word Art – alfabēta burtu dizaina veidošana
– Apmaļu izšūšanas dizainera fukcija izšūšanas motīvam
– Pēdējās izšūšnas pozīcijas saglabāšana atmiņā
– Izšūšanas apmācības programma uz displeja
– Dizainu ielādēšana/ierakstīšana USB spraudnī
– Savietojams ar BERNINA DesignWorks programmatūru un instrumentiem: Paintwork (zīmēšana ar tekstila flomasteriem), Cutwork (dizainu izgriešana ar speciālu instrumentu) un Crystalworks (pērlīšu vietu izgriešana un iestrāde apģērbā ar pārneses metodi).
– Savietojams ar Jauno BERNINA Midi Hoop ar īpaši drošu un vienkāršu aizdares mehānismu 265x165mm

Komplektā: Izšūšanas pēdiņa, Lielais ovālais izšūšanas rāmis 255x145mm un vidējais ovālais rāmis 130x100mm. Iespēja bez maksas lejupielādēt rediģēšanas programmatūru Artlink BERNINA mājas lapā www.bernina.com. Tāpat pieejama izšūšanas programmatūras BERNINA designer V8 un BERNINA Toolbox demo versija lejupielādei – www.bernina.com

Visas iespējamās un nepieciešamās funkcijas kvalitatīvai un drošai izšūšanai.

Šujmašīnas demo modelis apskatāms un darbībā pārbaudāms tirdzniecības salonā Burda, Rīgā, Marijas ielā 21.

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

BERNINA  B 570QE – Viss nepieciešamais Kviltam, Tekstilmozaīkai un Izšūšanai!

– Iebūvēta BDT – BERNINA augšējās padeves transportiera sistēma
– BSR pēdiņa standarta komplektā
Šūšana ar trīskāršo adatu
– 1450 dūrieni (ieskaitot alfabēta burtus un ciparus)
– 16 automātisko pogcaurumu veidi (ieskaitot ar actiņu)
– 450 dekoratīvie dūrieni
– 8 alfabēti
– BERNINA kuģītis ar 70% lielāku diega uztinumu spolītei un iespēju šūt ar metalizētiem diegiem
9 mm dūriena platums
– 6 mm dūriena garums
– 1000 dūrieni/minūtē šūšanas un izšūšanas ātrums
– 11 adatas pozīcijas
– 215mm attālums pa labi no adatas

Automātiskā pēdiņas pacelšana ar taustiņu
– Pēdiņas pacelšanas augstums iestatāms automātiski
– Programmējams dūriena noslēgums
– Maināms šuves lielums un platums

– Darba virsmu palielinošs pieliekamas galdiņš komplektā
– Brīvo roku sistēma (ceļa svira, kas paceļ pēdiņu un nolaiž transportiera zobiņus)
– Skārienjūtīgā ekrāna zīmulis komplektā
– Īpaša piederumu kastīte pēdiņām, adatām, spolītēm u.c. sīkumiem komplektā
– Adaptīvais diegu nostiepums
– Ātruma regulators
– 12 LED apgaismojums adatas zonai un darba virsmai
– Automātiskais diega nogriezējs
– Pusautomātiskais diega ievērējs
– Start/Stop taustiņš šūšanai bez pedāļa
– Iespēja regulēt pēdiņas piespiešanas spēku
– Šūšanas apmācības programma un kreatīvais konsultants

Izšūšanas funkcija, iegādājoties BERNINA izšūšanas moduli

– Maksimālais izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/minūtē.
– Maksimālais rāmja izmērs 400 x 150 mm
– 250 iebūvēti dizaini (6000 dizaini dāvanā)
– 7 izšūšanas alfabēti
– Jaunums!!! Lasa EXP, DST, PES, PEC, JEF, SEW, PCS, XXX izšūšanas formātus
– Dizaina rediģēšana uz ekrāna (pozicionēšana, spoguļattēls, griešana, mērogošana, kombinēšana)
– Neredzamā dizaina nostiprināšana un inteliģentā nostiprināšanas funkcija
– Komanda – “diegs virspusē”
– Programmējama pārstaipju diegu automātiska nogriešana
– Diegu izvilkšana uz apakšpusi
– Izšūšanas kreatīvais konsultants uz displeja
– Word Art – alfabēta burtu dizaina veidošana
– Apmaļu izšūšanas dizainera fukcija izšūšanas motīvam
– Pēdējās izšūšnas pozīcijas saglabāšana atmiņā
– Izšūšanas apmācības programma uz displeja
– Dizainu ielādēšana/ierakstīšana USB spraudnī
– Savietojams ar BERNINA DesignWorks programmatūru un instrumentiem: Paintwork (zīmēšana ar tekstila flomasteriem), Cutwork (dizainu izgriešana ar speciālu instrumentu) un Crystalworks (pērlīšu vietu izgriešana un iestrāde apģērbā ar pārneses metodi).
– Savietojams ar Jauno BERNINA Midi Hoop ar īpaši drošu un vienkāršu aizdares mehānismu 265x165mm

Komplektā: Izšūšanas pēdiņa, Lielais ovālais izšūšanas rāmis 255x145mm un vidējais ovālais rāmis 130x100mm. Iespēja bez maksas lejupielādēt rediģēšanas programmatūru Artlink BERNINA mājas lapā www.bernina.com. Tāpat pieejama izšūšanas programmatūras BERNINA designer V8 un BERNINA Toolbox demo versija lejupielādei – www.bernina.com

Visas iespējamās un nepieciešamās funkcijas kvalitatīvai un drošai izšūšanai.

*Šujmašīnas demo modelis apskatāms un darbībā pārbaudāms tirdzniecības salonā Burda, Rīgā, Marijas ielā 21.

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

Jaunā BERNINA  B 590QE – Grezna un Perfekta. Viss nepieciešamais Kviltam, Tekstilmozaīkai un Izšūšanai!

 

– Iebūvēta BDT – BERNINA augšējās padeves transportiera sistēma
– BSR pēdiņa standarta komplektā
Šūšana ar trīskāršo adatu
– 1774 dūrieni (ieskaitot alfabēta burtus un ciparus)
– 18 automātisko pogcaurumu veidi (ieskaitot ar actiņu)
– 500 dekoratīvie dūrieni
– 9 alfabēti
– BERNINA kuģītis ar 70% lielāku diega uztinumu spolītei un iespēju šūt ar metalizētiem diegiem
9 mm dūriena platums
– 6 mm dūriena garums
– 1000 dūrieni/minūtē šūšanas un izšūšanas ātrums
– 11 adatas pozīcijas
– 215mm attālums pa labi no adatas

Automātiskā pēdiņas pacelšana ar taustiņu
– Pēdiņas pacelšanas augstums iestatāms automātiski
– Programmējams dūriena noslēgums
– Maināms šuves lielums un platums

– Darba virsmu palielinošs pieliekamas galdiņš komplektā
– Brīvo roku sistēma (ceļa svira, kas paceļ pēdiņu un nolaiž transportiera zobiņus)
– Skārienjūtīgā ekrāna zīmulis komplektā
– Īpaša piederumu kastīte pēdiņām, adatām, spolītēm u.c. sīkumiem komplektā
– Adaptīvais diegu nostiepums
– Ātruma regulators
– 12 LED apgaismojums adatas zonai un darba virsmai
– Automātiskais diega nogriezējs
– Pusautomātiskais diega ievērējs
– Start/Stop taustiņš šūšanai bez pedāļa
– Iespēja regulēt pēdiņas piespiešanas spēku
– Šūšanas apmācības programma un kreatīvais konsultants

– Maksimālais izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/minūtē.
– Maksimālais rāmja izmērs 400 x 150 mm
– 275 iebūvēti dizaini (6000 dizaini dāvanā)
– 8 izšūšanas alfabēti- Jaunums!!! Lasa EXP, DST, PES, PEC, JEF, SEW, PCS, XXX izšūšanas formātus
– Dizaina rediģēšana uz ekrāna (pozicionēšana, spoguļattēls, griešana, mērogošana, kombinēšana)
– Dizaina precīza novietojuma palīgsistēma
– Undo/Redo funkcija (atcelšana un atjaunošana)
– Krāsu aplis
– Neredzamā dizaina nostiprināšana un inteliģentā nostiprināšanas funkcija
– Komanda – “diegs virspusē”
– Programmējama pārstaipju diegu automātiska nogriešana
– Diegu izvilkšana uz apakšpusi
– Izšūšanas kreatīvais konsultants uz displeja
– Word Art – alfabēta burtu dizaina veidošana
– Apmaļu izšūšanas dizainera fukcija izšūšanas motīvam
– Pēdējās izšūšnas pozīcijas saglabāšana atmiņā
– Izšūšanas apmācības programma uz displeja
– Dizainu ielādēšana/ierakstīšana USB spraudnī
– Savietojams ar BERNINA DesignWorks programmatūru un instrumentiem: Paintwork (zīmēšana ar tekstila flomasteriem), Cutwork (dizainu izgriešana ar speciālu instrumentu) un Crystalworks (pērlīšu vietu izgriešana un iestrāde apģērbā ar pārneses metodi).
– Savietojams ar Jauno BERNINA Midi Hoop ar īpaši drošu un vienkāršu aizdares mehānismu 265x165mm

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

BERNINA 7 SĒRIJA

BERNINA 7 sērija ir īpašs BERNINA produkts! Pateicoties BERNINA patentētām tehnoloģijām šī šujmašīna ļauj spert plašu soli šūšanas jaunas kvalitātes sasniegšanai un nodrošināšanai.

Īpašs BERNINA lepnums ir patentētā B9 kuģīša sistēma (B740, B770QE un B790), kas apvieno klasiskā metāliskā kuģīša sistēmas robustumu un drošumu ar horizontālās kuģīša sistēmas priekšrocībām. Šāda sistēma nodrošina 80% lielāku apakšējā diega uztinumu, salīdzinājumā ar citām kuģīšu sistēmām. Īpaša sakausējuma spolītes kapsulas materiāls, kas pastiprināts ar stiklašķiedru, nodrošina darbības klusumu, tāpat arī tā neļauj nepareizi ievietot spolīti. Svarīgi, ka diega ievēršana spolītes kapsulā ir vienāda gan šūšanas, gan izšūšanas režīmā.

 

BERNINA B700 – lieliskā BERNINA kvalitātes izšūšanas mašīna!
+ 5000 izšūšanas dizaini dāvanā!

Ja izstrādājumu šūšana Jums jau ir ikdiena un vēlaties paralēli šūšanai dekorēt izstrādājumus ar skaistu un kvalitatīvu izšuvumu. Vai varbūt vēlaties sākt ar izšūšanu nodarbotie un sniegt skaistus darbus citiem. Šī BERNINA tikai izšūšanai paredzētā mašīna bez šūšanas funkcijas ir lielisks kvalitātes/cenas balanss, apvienojot visu labāko no BERNINA 7 sērijas – kvalitāti, ātrumu, uzticamību un izšūšanas plašo iespēju klāstu!

Izšūšanas mašīnas “sirds” ir lieliskais BERNINA kuģītis, kas var lepoties ar 70% lielāku diega uztinumu, salīdzinot ar parastajām spolītēm. Tādejādi Jūs strādāsiet ilgāk bez apstājas – produktīvāk!

BERNINA kuģīša sistēma ir lielisks 2 kuģīšu sistēmu apvienojums – metāliskās kuģīša sistēmas ilgmūžība un kvalitāte un horizontālās kuģīša sistēmas darbības klusums. Izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/minūtē ir profesionāls pieteikums lieliskiem rezultātiem.

Lielisks 7 collu pilnkrāsu skārienjūtīgs ekrāns būs lielisks palīgs, lai izšūšanas darbiem veiktu pēdējo apstrādi pirms izšūšanas. Ekrānā būs redzama visa informācija par izšuvuma kopējo laiku, katras krāsas izšūšanas laiku, dūrienu skaitu, utt.

Lielisks LED apgaismojums, korpusā un adatas rajonā!

Standarta komplektā iekļauta arī vairāku diega spolīšu turētāja papildierīce, kas ļaus visus dizaina izšūšanai paredzētos diegus jau sagatavot izšūšanai, netērējot laiku tos meklējos un sagatavojot ievēršanai.

Daudzas noderīgas funkcijas jau standarta komplektā – rāmju automātiska atpazīšana un izšūšanas laukuma korekcija, pārstaipes diegu nogriešanas programmēšana,populārāko izšūšanas formātu atpazīšana un izšūšana (exp, dst, pec, pes, jef, sew, pcs, u.c)

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

BERNINA B735 – augstākās kvalitātes šujmašīna ar izšūšanas funkciju un lielu izšūšanas laukumu par pieņemamu cenu! 

Jaunums: BERNINA adaptīvā diega nostiepuma kontroles sistēma, kas pielāgojas diega īpatnībām un regulē diegu nostiepumu, nodrošinot brīnišķīgu šūšanas un izšūšanas kvalitāti. BERNINA B9 kuģītis ar 70% lielāku spolīti, klusu un drošu darbību un 5.5mm dūriena platumu.
Bernina 7 sērijas šujmašīnām ir palielināts darba laukums – Jūsu rīcībā būs 254mm pa labi no adatas Jūsu radošo ideju realizēšanai, neuztraucoties par izmēru.

Šūšanas alfabēti – 6; Dūrienu skaits – 1255: darba dūrieni – 32, automātiskie pogcaurumu dūrieni – 13,  dekoratīvie dūrieni – 350. Darba gaitā regulējams vīles garums un platums, dūriena maksimālais garums – 6mm.  Augstākās kvalitātes 7 collu skārienjūtīgs displejs ar visu funkciju izvēli uz ekrāna. Multifunkcionālie regulatori daudzām šūšanas un izšūšanas funkcijām. FHS – Brīvo roku sistēma. Automātiskais diega ievērējs. Automātiskais diega nogriezējs. Šūšanas ātruma regulators. Start/Stop poga. Automātiskā pogcauruma garuma mērīšanas sistēma. Spoguļattēla funkcija pa labi/kreisi. Funkcija “parauga beigas”. Individuālā dūrienu atmiņa. Dūrienu pagarināšanas funkcija, Adatas pozīcijas – 11. Poga adatas apturēšanai augšā/lejā. Pieliekams galdiņš darba virsmas palielināšanai. LCD displejs. LED apgaismojums (dienasgaisma) ar gaismas intensitātes regulēšanas funkciju. BSR funkcija. Piederumu kastīte. Iebūvēta šūšanas un izšūšanas pamācība ar animācijām. Kreatīvais konsultants. Maināmi valodu iestatījumi. ECO programma (enerģijas taupīšana šujot vai izšujot)

Standarta komplektā 5 pēdiņas: pēdiņa reversajiem dūrieniem, džinsa audumu pēdiņa, rāvējslēdzēja pēdiņa, automātiskā pogcaurumu pēdiņa, atvērtā izšūšanas pēdiņa.

Izšūšanas modulis: 250 izšūšanas dizaini Standarta komplektā (pircējs dāvanā saņem 5000 dizainu kolekciju), 6 izšūšanas alfabēti burtu veidošanai. Izšūšanas motīvu rediģēšana (mērogošana – palielināšana/samazināšana, kombinēšana,  rotēšana) šujmašīnas displejā, automātiskā diega pārkaru un savienojošo dūrienu nogriešana, pēdējās pozīcijas atsaukšanas funkcija, krāsu secības programmēšana. Iespēja apšūt kontūru ap izšuvumu. Dūrienu importēšana izšūšanas laikā. Savienojošo dūrienu apgriešana. Izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/min. Izšūšanas formāts .EXP, Standarta komplektā 3 izšūšanas rāmji. Programmnodrošinājums datoram par brīvu lejuplādējams www.bernina.lv (www.bernina.com)

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

 

 BERNINA B770 QE Plus – Mākslas darbs, kas palīdz radīt mākslu!

B770_Frontal_SM_web

Jaunais patentētais Bernina 9 kuģītis ar 80% lielāku diega uztinumu. Šis kuģītis apvieno labāko no divām kuģīšu sistēmām – drošumu un darbības klusumu.  9 mm dūriena platums un 6mm dūriena garums ļauj realizēt skaistus dekoratīvos dūrienus perfektā kvalitātē. Bernina 7 sērijas šujmašīnām ir palielināts darba laukums – Jūsu rīcībā būs 260mm pa labi no adatas Jūsu radošo ideju realizēšanai, neuztraucoties par izmēru.

Šūšanas alfabēti – 6; Dūrienu skaits – 992: darba dūrieni – 30,  dekoratīvie dūrieni – 283, lāpīšanas dūrieni – 2, pogcaurumu dūrieni – 13, krustiņdūriena dūrieni – 20, kvilta dūrieni – 50. darba gaitā regulējams vīles garums un platums, dūriena maksimālais garums – 6mm.  Bernina Dual Feed – integrēts augšējais transportieris. Programmējams šujmašīnas pedālis. Augstākās kvalitātes skārienjūtīgs displejs ar visu funkciju izvēli uz ekrāna. Multifunkcionālie regulatori daudzām šūšanas un izšūšanas funkcijām. FHS – Brīvo roku sistēma. Automātiskais diega ievērējs. Automātiskais diega nogriezējs. Šūšanas ātruma regulators. Start/Stop poga. Automātiskā pogcauruma garuma mērīšanas sistēma. Spoguļattēla funkcija pa labi/kreisi. Funkcija “parauga beigas”. Individuālā dūrienu atmiņa. Dūrienu pagarināšanas funkcija, Adatas pozīcijas – 11. Poga adatas apturēšanai augšā/lejā. Pieliekams galdiņš darba virsmas palielināšanai. LCD displejs. LED apgaismojums (dienasgaisma) ar gaismas intensitātes regulēšanas funkciju. BSR funkcija. Piederumu kastīte. Iebūvēta šūšanas un izšūšanas pamācība ar animācijām. Kreatīvais konsultants. Maināmi valodu iestatījumi. ECO programma (enerģijas taupīšana šujot vai izšujot)

B770_-Atelierwinkel_Tisch_2_web

Standarta komplektā 7 pēdiņas: pēdiņa reversajiem dūrieniem, pēdiņa reversajiem dūrieniem darbam ar augšējo transportieri,  rāvējslēdzēja pēdiņa, automātiskā pogcaurumu pēdiņa, atvērtā izšūšanas pēdiņa, pečvorka pēdiņa, BSR pēdiņa (vienāda garuma dūrienu nodrošināšana).

Izšūšanas modulis: 140 izšūšanas dizaini Standarta komplektā (pircējs dāvanā saņem 5000 dizainu kolekciju), 6 izšūšanas alfabēti burtu veidošanai. Izšūšanas motīvu rediģēšana (mērogošana – palielināšana/samazināšana, kombinēšana,  rotēšana) šujmašīnas displejā, automātiskā diega pārkaru un savienojošo dūrienu nogriešana, pēdējās pozīcijas atsaukšanas funkcija, krāsu secības programmēšana. Iespēja apšūt kontūru ap izšuvumu. Dūrienu importēšana izšūšanas laikā. Savienojošo dūrienu apgriešana. Izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/min. Izšūšanas formāts .EXP, Standarta komplektā 3 izšūšanas rāmji. Programmnodrošinājums datoram par brīvu lejuplādējams www.bernina.lv (www.bernina.com)

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

BERNINA B790 PRO  – Augstākie tehnoloģiju sasniegumi un kvalitātes standarti vienā modelī! 

Precīzas novietošanas lāzer stars šūšanai un izšūšanai. Tālāk pilnveidota Bernina 9 kuģīša sistēma ar 70% lielāku spolīti, garantējot darbības kvalitāti un darbības klusumu. Izšūšanas kontrole ar aplikāciju. Dizainu pārsūtīšana ar mašīnā iebūvēto WIFI.  
9 mm dūriena platums un 6mm dūriena garums ļauj realizēt skaistus dekoratīvos dūrienus perfektā kvalitātē. Bernina 7 sērijas šujmašīnām ir palielināts darba laukums – Jūsu rīcībā būs 254mm pa labi no adatas Jūsu radošo ideju realizēšanai, neuztraucoties par izmēru. Dūrienu dizainers – iespēja pašam radīt savus dūrienus!

Šūšanas alfabēti – 9; Dūrienu skaits – 2040: darba dūrieni – 38,  dekoratīvie dūrieni – 700, automātiskie pogcaurumi – 16, dekoratīvie sānkustības dūrieni – 139, lāpīšanas dūrieni – 2, pogcaurumu dūrieni – 15, kvilta dūrieni – 70.
Darba gaitā regulējams vīles garums un platums, dūriena maksimālais garums – 6mm.  Bernina Dual Feed – integrēts augšējais transportieris. Augstākās kvalitātes 7-collu skārienjūtīgs displejs ar visu funkciju izvēli uz ekrāna. Multifunkcionālie regulatori daudzām šūšanas un izšūšanas funkcijām. Vēsture – pēdējā izmantotā dūriena saglabašāna. Šūšana 360 grādu rādiusā, FHS – Brīvo roku sistēma. Automātiskais diega ievērējs. Automātiskais diega nogriezējs. Šūšanas ātruma regulators. Start/Stop poga. Automātiskā pogcauruma garuma mērīšanas sistēma. Spoguļattēla funkcija pa labi/kreisi. Funkcija “parauga beigas”. Individuālā dūrienu atmiņa. Dūrienu pagarināšanas funkcija, Adatas pozīcijas – 11. Poga adatas apturēšanai augšā/lejā. Pieliekams galdiņš darba virsmas palielināšanai. LCD displejs. LED apgaismojums (dienasgaisma) ar gaismas intensitātes regulēšanas funkciju. BSR funkcija ar BSR pēdiņu standarta komplektācijā. Piederumu kastīte. Iebūvēta šūšanas un izšūšanas pamācība ar animācijām. Kreatīvais konsultants. Maināmi valodu iestatījumi. ECO programma (enerģijas taupīšana šujot vai izšujot)

Izšūšanas modulis: 500 izšūšanas dizaini Standarta komplektā (pircējs dāvanā saņem 5000 dizainu kolekciju), 76 rediģējami kvilta dizaini, 25 izšūšanas alfabēti burtu veidošanai. Nebeidzamās izšūšanas funkcija, Wordart burtu veidošanas programma ekrānā, izšūšanas motīvu rediģēšana (mērogošana – palielināšana/samazināšana, kombinēšana,  rotēšana) šujmašīnas displejā. Iespēja samazināt izšujamo diega krāsu skaitu displejā. Automātiskā diega pārkaru un savienojošo dūrienu nogriešana, pēdējās pozīcijas atsaukšanas funkcija, krāsu secības programmēšana. Izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/min. Izšūšanas formāts .EXP, Standarta komplektā 3 izšūšanas rāmji. Programmnodrošinājums datoram par brīvu lejuplādējams www.bernina.lv (www.bernina.com)

Standarta komplektā 11 pēdiņas: pēdiņa reversajiem dūrieniem, pēdiņa reversajiem dūrieniem darbam ar augšējo transportieri, overloka pēdiņa,   rāvējslēdzēja pēdiņa, automātiskā pogcaurumu pēdiņa, slēptā dūriena pēdiņa,  džinsa audumu pēdiņa, atvērtā izšūšanas pēdiņa, izšūšanas pēdiņa, sānkustības dūrienu pēdiņa, BSR pēdiņa (vienāda garuma dūrienu nodrošināšana).

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv