BERNINA un BERNETTE iepriecina ar labām cenām!

Posted on: 26/05/2015, by :

Bernette-london8_frontal_sticker_webKlāt maija beigas, kad pie durvīm klauvē vasara, izlaidumu un pēdējo zvanu laiks! BERNINA un BERNETTE iesaka iepriecināt sevi, absolventu, vai topošo vidusskolnieku ar lielisku šujmašīnu no vadošā pasaules ražotāja – BERNINA. Latvijā šujamtehnikas vienīgie oficiālie pārstāvji ir firma “Burdas Salons”, kas jau kopš 2003.gada piedāvā iegādāties BERNINA un BERNETTE šujamtehniku, kā arī piedāvā pirmklasīgu apmācību, garantijas, kā arī pēcgarantijas apkalpošanu un servisa pakalpojumus.

ŠEIT – skaties jaunākās akcijas, kas noteikti padarīs Jūsu izvēli vienkāršāku un palīdzēs radoši sagatavoties gan Jūsu, gan Jūsu bērnu izlaidumam, kā arī vienkārši ļaus radīt tērpus ar lielisko BERNINA un BERNETTE šujamtehniku, neaizmirstamai vasaras baudīšanai.