BERNINA un Burdas Salons aicina uz atvērto durvju dienu, svinībām un tikšanos – trešdien, 21.novembrī no plkst. 10.00 – 19.00, Marijas ielā 21

Posted on: 13/11/2018, by :
BERNINA un Burdas Salons aicina esošos un nākošos klientus uz svinībām un tikšanos – trešdien, 21.novembrī no plkst. 10.00 – 19.00, Marijas ielā 21 – 2 stāvā!
 
21.novembrī būsim aizvadījuši Latvijas simtgades svinības, būsim labā noskaņojumā un tapēc būsim priecīgi atzīmēt vēl kādu mums nozīmīgu notikumu.
 
Burdas Salons pārstāvētajam Šveices šujamtehnikas ražotājam – ģimenes uzņēmumam BERNINA šogad aprit 125 gadi.
 
Par godu šiem lielajiem notikumiem ar senu un interesantu vēsturi, aicinām visus interesentus, bijušos un esošos klientus uz svinībām, tikšanos un atvērto durvju dienu!
 
21.novembrī – visas dienas garumā baudīsim uzkodas, kādu dzēriena glāzi, piedāvāsim apskatei jaunākos BERNINA un BERNETTE šujmašīnu, izšūšanas mašīnu un overloku modeļus, kā arī vienkārši varēsim aprunāties par padarīto un par nākotnes plāniem.
 
Aicinām gan esošos klientus, gan potenicālos sadarbības partnerus apskatīt jaunumus, izrunāt par sadarbības iespējām, uzzināt par gaidāmajiem jaunumiem, kā arī dalīties pieredzē par radošajiem sasniegumiem ar BERNINA un Bernette šujamtehniku.
 
Tāpat būs iespēja sagatavot apsveikuma kartiņu BERNINA kompānijai un iespējams būt vienam no laimīgajiem, kurš tieši no Latvijas savā īpašumā iegūs pilnīgi jaunu bernette šujmašīnu!
 
21.novembrī, trešdien no 10.00 – 19.00 gaidām Rīgā, Marijas ielā 21 – 2 stāvā, mājīgajās Burdas Salons telpās!
 
P.S. Labākā dāvana būs Jūsu ierašanās 🙂