BERNINA un Coats meistarklases izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” Ķīpsalā

Posted on: 01/04/2015, by :

Meistarklases_publiceshanai_2015

Š.g. 16.-18.aprīlī, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks kārtējā izstāde “Baltic Fashion & Textile RIGA”, kuras ietvaros būs unikāla iespēja iepazīt nepārspējamo BERNINA šujamtehniku un aksesuārus ne tikai skaisti novietotus salona skatlogā, bet arī pārbaudīt to reaālā darbībā. Šūšanas un rokdarbu skola Burda – Rīga, sadarbībā ar BERNINA un  firmu COATS visiem radošajiem garā un praktiskajiem varēšanā dāvina meistarklases, kuru laikā būs iespēja ne tikai strādāt ar BERNINA šujamtehniku, izmanotojot BERNINA papildus aksesuārus un COATS šūšanas palīgmateriālus, bet arī radīt skaistus izstrādājumus, kas ilgi paliks atmiņā un cerams būs sākums jaunam radošam pavasarim un saulainai vasarai!

m_klase_1 m_klase_2 m_klase_3 m_klase_4

Pieteikties meistarklasēm var – izmanotojot mūsu sociālo tīklu saziņas kanālus portālos draugiem.lv un twitter.com/susanasskola, kā arī pa tālr.27461612 un info@susanasskola.lv