BERNINA Zelta mirdzums Salonā “Burda”

Posted on: 27/11/2019, by :

Mums katram ir sapnis!

Lielisku zelta mirdzumu tumšajās rudens dienās ir ienesusi īpašā BERNINA 125 gadu jubilejai veltītā BERNINA 790 Plus jubilejas versija, kas nupat atceļojusi no Šveices!

BERNINA 790 Izmantojama arī kā šujmašīna ar ļoti plašu un gaišu darba virsmu

Šī īpašā BERNINA versija ir ar īpaša metāla reljefa korpusu, kas, pateicoties zelta krāsai, piešķir īpašu eleganci šai brīnišķīgajai šujmašīnas/izšūšanas mašīnai.

Mašīnā ir viss, ko vien var iedomāties un vēlēties šujot un izšujot, tāpat komplektā ir īpašs usb ar 370 izšūšanas dizainiem, kas radīti tieši īpašajam notikumam – BERNINA 125 gadu Jubilejai!

Unikāla iespēja radīt individuālu dūriena dizainu, īpašiem projektiem!

BERNINA īpašais 9mm kuģītis ar 70% lielāku apakšējā diega spolīti, 1352 dažādi dūrieni, 15 veidu automātiskie pogcaurumi,
506 dekoratīvie dūrieni, dūrieni dizaineris, kas ļaus Jums pašai radīt savu neatkārtojamo šuvi, 8 šušanas alfabēti, 11 pēdiņas komplektā, 332 ieprogrammēti izšūšanas diziani, plus 370 īpašie jubilejas izšūšanas dizaini un 5000 dizaini dāvanā no Burdas Salons, 18 izšūšanas alfabēti, izšūšanas ātrums 1000 dūrieni minūtē – šādi parametri nevar atstāt vienaldzīgu!

Šujmašīna, kura pievienojot moduli kļūst par izšūšanas mašīnu

Un tas viss zeltā mirdzošs!! Tu esi pelnījusi labāko! BERNINA!

Patreiz jau jautā īpašos svētku nosacījumus šai un citām BERNINA šujmašīnām!