8. Starptautiskais tekstilmozaīkas festivāls „Rīgas tekstilmozaīka 2016”

Posted on: 05/04/2016, by :

Par tradīciju jau kļuvis, ka katru gadu augustā, Rīgas svētku ietvaros, Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas ielā 36 norisinās Starptautiskais tekstilmozaīkas festivāls  „Rīgas tekstilmozaīka  2016”. Ar atklāšanu un modes defilē 13.augustā, plkst. 12.00 skatītājus priecēs tekstilmozaīkas (kvilta) darbi, tāpat izstādes norises laikā līdz 11.septembrim notiks dažādi pasākumi un meistarklases, gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tāpat paralēli izstādei un meistarklasēm norisināsies dažādi darbu konkursi, kuru apbalvošanas un izstādes noslēguma pasākums notiks 11.septembrī plkst. 14.00. SIA “BURDAS SALONS” – BERNINA šujamtehnikas, izšūšanas un overloka mašīnu vienīgais oficiālais importētājs Latvijā ir gandarīts tradicionāli atbalstīt šo izstādi.

Visi tekstilmozaīkas draugi un tiem, kam tekstilmozaīka ir svešs vārds – laipni aicināti uz “Ziemeļblāzmu” novērtēt patiesu cilvēku roku radītu skaistumu, kā arī apgūt šo makslu Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” tekstilmozaīkas apmācības grupās. Mācību sākums ar š.g. 5.septembri.