Burda Style Pavasara/Vasaras katalogi ir klāt!

Posted on: 21/02/2022, by :

Piedāvājam jaunos Burda Style 2022.gada pavasara / vasaras modeļu katalogus. Piegrieztnes no šiem katalogiem pieejamas iegādei klātienē, kā arī pasūtīšanai ar omniva piegādi

Spied uz attēla un apskati visu piegrieztņu pamata kolekciju vienuviet.

Pieaugušo modeļu katalogā meklējiet plašu klāstu ar mūsdienīgu apģērbu modeļiem sievietēm un vīriešiem. Katalogā atradīsiet arī dažādus mājas tekstila aksesuārus, aksesuārus ikdienai, kā arī apģērbu mūsu mazākajiem četrkājainajiem draugiem.

Spied uz attēla un apskati visu bērnu piegrieztņu kolekciju vienuviet

Bērnu modeļu katalogs ir grupēts pēc vecuma grupām, tādejādi būs iespējams viegli atrast un izvēlēties apģērbu un aksesuārus kā zīdaiņiem, tā arī mazuļiem, bērniem un pat pusaudžiem. Turklāt apģērbu atradīsiet daudziem dzīves gadījumiem, kā ikdienai, tā arī sportam un īpašiem svētku notikumiem!

Pasūtījums veicams ļoti vienkārši, atliek vien izvēlēties modeļus, ierakstīt tos pasūtījuma formā un noformēt uz kuru Omniva pakomātu vēlaties saņemt pasūtījumu. Pasūtījuma piegāde ar omniva, neatkarīgi no piegrieztņu skaita, Jums izmaksās tikai 2,00 eur, tādejādi izdevīgi ir sūtīt vairāk piegrieztnes, vai apvienoties vienā pasūtījumā.
Pasūtījumu aizpildi: http://susanasskola.lv/burdas_piegrieztnes/piegrieztnu-pasutijums/

Pasūti piegrieztnes un žurnālus ar piegādi līdz tuvākajam pakomātam!
– Apskati katalogus, piefiksē 4 ciparu kodu
– Uzraksti vēlamā žurnāla nosaukumu un mēnesi
– Aizpildi pasūtījuma anketu, norādot:
Vārdu, Uzvārdu, tālruņa numuru, epasta adresi rēķina saņemšanai un OMNIVA pakomātu uz kuru vēlies saņemt piegādi
– Apmaksā rēķinu
– Saņem piegrieztnes vai žurnālus OMNIVA pakomātā