Burda Style žurnāli, piegrieztnes un šūšanas palīgmateriāli ar izdevīgu omniva piegādi

Posted on: 13/11/2020, by :

Esam atjaunojuši ar nesen saņemtajiem jaunumiem mūsu žurnālu sadaļu, kurā atradīsiet Burda izdevniecības un citu izdevniecību žurnālus ar piegrieztnēm, kas ļaus izvēlēties katram stilam un dzīvesveidam atbilstošus modeļus gan lieliem, gan maziem, gan jauniem, gan pieredzējušiem klientiem

Apskati un pasūti žurnālus

APSKATI IZDEVNIECĪBAS BURDA ŽURNĀLUS

Burda Style piegrieztnes jau vairāk kā 30 gadus ir Latvijā zināms un iecienīts produkts, kas ļaus viegli izvēlēties un izgatavot tieši Jums nepieciešamo modeli, uzzināt Jūsu izmēram nepieciešamo auduma daudzumu un viegli sašūt no kvalitatīvas piegrieztnes, veicot vien speficisku auguma parametru korekcijas

Bērnu modeļu katalogs pieejams sākot no zīdaiņiem līdz vidusskolniekiem, palīdzot atrast modernus un universālus modeļus mūsu vismīļākajiem un aktīvākajiem

BĒRNU MODEĻU KATALOGS RUDENS/ZIEMA 2020/2021

Ja nepieciešami modeļi tieši Jūsu stilam, teātra, kino, ballītes vai kādam citam mērķim, talkā nāks Burda Fantasy katalogs, kas piedāvā modeļus vēsturiskajiem, karnevāla, kā arī dažādiem masku modeļiem plašam pielietojumam

BURDA FANTASY KATALOGS RUDENS/ZIEMA 2020/2021

Piedāvājam iegādāties arī nocenotās iepriekšējo kolekciju piegrieztnes par ļoti izdevīgu cenu. Modeļi, kuru vairums nezaudē savu aktualitāti

BURDA NOCENOTO PIEGRIEZTŅU KOLEKCIJA

Pasūti piegrieztnes un žurnālus ar piegādi līdz tuvākajam pakomātam!
– Apskati katalogus, piefiksē 4 ciparu kodu
– Uzraksti vēlamā žurnāla nosaukumu un mēnesi
– Aizpildi pasūtījuma anketu, norādot:
Vārdu, Uzvārdu, tālruņa numuru, epasta adresi rēķina saņemšanai un OMNIVA pakomātu uz kuru vēlies saņemt piegādi
– Apmaksā rēķinu
– Saņem piegrieztnes vai žurnālus OMNIVA pakomātā

ŽURNĀLU – PIEGRIEZTŅU – PALĪGMATERIĀLU PASŪTĪJUMS

Papildus informācija par citiem pieejamajiem iepriekšējo gadu žurnāliem un visa informācija par pasūtījumu:
tālr. 22835650 vai burdassalons@inbox.lv