Burda – šūšanas palīgi

Papildus jau zināmajām Burda Style piegrieztnēm un žurnāliem, Burda piedāvā arī ērtus palīglīdzekļus, lai vēl ātrāk un kvalitatīvāk darbs ar piegrieztnēm vainagotos ar skaistu rezultātu – kleitu, svārkiem, biksēm vai žaketi.

Tā kā bieži piegrieztnēm jāveic korekcijas, kas tieši izceļ vai noslēpj katras valkātājas ķermeņa īpašības, talkā nāk dažādi darbu atvieglojoši palīglīdzekļi.

Burda zīdpapīrs. Zināmākais un populārākais no produktiem. Lieliska kvalitāte par lielisku cenu. Nemeklējiet kompromisus ar sevi, atvieglojiet sev darbu un strādājiet ar jaunākajām un kvalitatīvākajām tehnoloģijām

Burda zīdpapīrs (5 loksnes 150x110cm) – cena 3,95 eur

Arī veidojot mājas interjeru vai rotaļlietas, Burda ir parūpējusies, lai nodrošinātu kvalitatīvu palīglīdzekli apjoma radīšanai un drošai lietošanai ar garantētu kvalitāti. Poliestera pildījuma vate spilvenu, rotaļlietu, polsteru vai citu materiālu pildīšanai. Iepakojums 500g.

Poliestera pildījuma vate 500g – cena 7.00 eur

Kopēšanas komplekts, kas sastāv no Kopēšanas caurspīdīgas speciālās plēves un piemērota flomastera, kas ļaus ātri un kvalitatīvi izkopēt vajadzīgo piegrieztni uz perfekta izmēra, piemērotas plēves materiāla, kas piemērots darbam ar flomasteru

Kopēšanas plēves komplekts ar flomasteru – cena 6,00 eur
Kopēšanas plēve bez flomastera – cena 5.00 eur

Flizelīns ar cm iedaļām paredzēts, lai veiktu piegrieztnes korekcijas tieši precīzi vajadzīgajam korekcijas apjomam. Tāpat šo flizelīnu var piegriezt un sadiegt, tādejādi veidojot savdabīgu tērpa paraugmodeli, lai rezultāts būtu garantēti labs dažādiem apģērbiem un dažādiem figūras tipiem

Flizelīns ar cm iedaļām – cena 3,50 eur

Šogad izdevniecība Burda Svin 70 gadu Jubileju, drīzumā tiks prezentēti dažādi šūšanas aksesuāri par godu šim notikumam, pirmais piedāvājumā no šīs kolekcijas ir izsmalcināta piezīmju grāmata, kura būs lielisks sabiedrotais Jūsu radošajām idejām, skicēm vai vienkārši pārdomām, baudot meditāciju pie dabas. Piezīmju grāmatas izmērs 17,5×17,5cm, apjoms 160 lpp.

Piezīmju grāmata “Coco” 17,5 x 17,5cm, 160lpp. – cena 16.00 eur

Arī šos aksesuārus vari pasūtīt internetā ar piegādi uz tuvāko OMNIVA pakomātu, turklāt par lielisku cenu – 2.00 eur, neatkarīgi no pasūtījuma apjoma!

Pasūti šeit, aizpildot nepieciešamos datus un norādot pasūtījuma priekšmetu:
http://susanasskola.lv/burdas_piegrieztnes/piegrieztnu-pasutijums/
Saņem rēķinu, apmaksā to un gaidi ziņu no OMNIVA.