Burdas Salons aktīvi strādā attālināti

Posted on: 05/11/2021, by :

No 21.oktobra līdz 15.novembrim turpinam attālinātu darbību un esam klientiem pieejami konsultācijām visām preču grupām, t.sk. par šujamtehnikas iegādi, turklāt iegādāto šujamtehniku – šujmašīnas, izšūšanas mašīnas un overlokus Bernette un BERNINA nosūtam ar kurjeru bez papildus maksas visā Latvijā. Esam priecīgi, ka esam krietni papildinājuši noliktavu un patreiz visi modeļi ir pieejami noliktavā, turklāt par nemainīgu cenu. Diemžēl cenu pieaugums šujamtehnikai ir gaidāms no 1.decembra, līdz ar to patreiz ir iespēja iegādāties kvalitatīvo BERNINA un Bernette šujamtehniku par ļoti izdevīgu cenu.

Piegrieztnes no Burda pieaugušo, bērnu un karnevāla katalogiem un visus izdevniecības nama Burda žurnālus ir iespējams pasūtīt un ērti saņemt ar Omniva pakomātu starpniecību, turklāt sūtījums, neatkarīgi no izmēra maksās tikai 2,00 eur.
Piegrieztņu katalogi un pasūtījuma pieejama mājaslapas sadaļā Piegrieztnes.

Jau ilgāku laiku, dažādu projektu ietvaros un privātpersonām piedāvājam rūpniecisko šujamtehniku, pamatā no zināmiem un kvalitatīviem ražotājiem Jack, Dison, Juki, Zoje, utt. Piedāvājumā vienkāršas taisnā dūriena šujmašīnas, 3-4 diegu overloki, kā arī šujmašīnas, kuras aprīkotas ar dažādām ekstrām kā diega apgriešana, programmējama dūriena nostiprināšana, tāpat speciālā pielietojuma plakanšuves mašīnas, pogcaurumu mašīnas un cita tehnika pēc Jūsu nepieciešamības.

Arvien plašāks kļūst arī Battistella gludināmo iekārtu sortiments, varam lepoties, ka vienīgie Latvijā esam oficiālie Battistella pārstāvji, kuri iekārtas piegādā tieši no ražotāja Itālijā. Piedāvājam tvaika ģeneratorus ar gludekli, kuri lietojami mājās, nelielās darbnīcās un pat lielos ražošanas uzņēmumos. Tāpat piedāvājam gludināmos galdus, no vienkāršiem, līdz apsildāmiem, aprīkotiem ar nosūci, uzpūšanas funkciju un citām ekstrām. Jaunums ir Ozona iekārtas, t.sk. istabas ozona attīrītāji un Ozona skapis, kas novērš nepatīkamos aromātus no apģērba, apaviem, cimdiem, zeķēm un cepurēm. Tāpat īpaši labi padodas apstrādei un tiek neitralizētas smakas no sporta ekipējuma – slidām, ķiverēm, boksa cimdiem, speciāla pielietojuma sporta apaviem, utt.

Uz vietas pieejamas SILVER REED adāmmašīnas vēl par iepriekšējām cenām, jo, diemžēl, no 1.decembra arī šajā preču grupā gaidāms samērā straujš cenu lēciens, kas saistīts ar transporta un komplektējošo daļu izmaksu kāpumu. Pieejamas gan mehāniskās, gan kompjuterizētās adāmmašīnas, programmatūra, kā arī rezerves daļas.

http://susanasskola.lv/silver-reed-tehnika/

Piedāvājumā un uz vietas ir kvalitatīvie Anglijas kompānijas Adjustform regulējamie apģērbu manekeni, kuri ir dažādiem izmēriem, tāpat uz vietas ir vīriešu apģērbu regulējamais manekens.

Prieks, ka noslēgumam tuvojas darbs pie mūsu interneta veikala www.burdassalons.lv, kurā būs iespējams iegādāties tiešsaistē visas mūsu piedāvātās preces un aksesuārus, tāpat noformēt līzingu, izvēlēties piegādi, kā arī saņemt citus pakalpojumus.

Cieņā, Jūsu Burdas Salons!