Burdas Salons – šodien svinam jau 29 gadus

Posted on: 21/05/2021, by :

Esam priecīgi, ka šodienu – ziedošā pavasara dienu varam uzskatīt par savu dzimšanas dienu, jo tieši 1992.gada 21.maijā, no Vācijas – Krievijas kopuzņēmuma filiāles Latvijā, Burdas Salons kļuva par patstāvīgu komercsabiedrību un tikām piereģistrēti Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā.

Visus šos gadus, nemainīga kompānijas īpašniece un valdes priekšsēdētāja ir Gunta Brūmane.

Esam priecīgi, ka šo gadu laikā esam attīstījuši darbības sfēras no žurnālu un piegrieztņu tirdzniecības, šūšanas un šūšanas skolas un šodien mums uzticas ne tikai privātie un korporatīvie klienti Latvijā, bet arī sadarbības partneri no lieliem Eiropas koncerniem.

Joprojām darbos, ne tikai vārdos uzskatām, ka klients ir svarīgākais, tādejādi piedāvājam kvalitatīvas preces, kvalitatīvas konsultācijas un kvalitatīvu tehnisko atbalstu visām mūsu pārstāvētajām preču grupām.

Turpinam attīstīties, attīstam jaunus virzienus un strādājam nākotnei!

Burda – tā ir lieliska izvēle! Jau vairāk kā 29 gadus!