Burdas Salons svin 27 gadus!

Posted on: 21/05/2019, by :
Atlantas 1996.gada vasaras olimpisko spēļu dalībnieki Burda šūtos tērpos pie leģendārā nama Rīgā, Mežaparkā, Poruka ielā 10!

Faktiski Burdas Salons vēsture datējama ar 1988.gadu, kad SIA „Burda Moden – Rīga”, vēlāk SIA „Burdas Rīga” – vācu izdevniecības „Verlag Aenne Burda” meitas uzņēmums Latvijā – bija viens no pirmajiem ārzemju pārstāvniecības uzņēmumiem mūsu valstī. Uzņēmuma nemainīga vadītāja visus šos gadus ir Gunta Brūmane (agrāk Gunta Pūķe).

Gunta Brūmane 2019.gada maijā ceļojuma laikā Skotijā

1992.gadā tika atvērts leģendārais Burda Moden salons Mežaparkā – Poruka ielā 10, kurš bija visu Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu dāmu sapnis.
Tieši šajā namā aizsākās šūšanas un rokdarbu skolas 
“Burda-Rīga” ideja, kas dāmām un kungiem mācīja individuālās šūšanas prasmes un šo gadu laikā šīs prasmes ir apguvuši daudz interesentu, kā arī tagadējo citu skolu pasniedzēju.

1995.gadā tika rekonstruēts un atvērts salons Burda – Rīgā, Marijas ielā 21, kurš līdz šim brīdim arī ir pamata Burdas Salons darbības vieta, kā arī vieta, kas piesaista praktiski – radošus cilvēkus, kas vēlas mācīties, radīt un priecēt!

Salons Burda, Rīgā, Marijas ielā 21 ar Šveices koncerna BERNINA šujamtehniku

„Burda Rīga” darbībai bija nozīmīga vieta Latvijas sieviešu radošās aktivitātes veicināšanā. Līdz pat 1998. gadam lielu popularitāti bija iemantojis Aennes Burdas vārdā dēvētais ikgadējais neprofesionālo šuvēju un rokdarbu meistaru Eiropas konkurss. Šī konkursa Latvijas zonālajā konkursā ik gadus piedalījās vairāki simti dalībnieču. Krāšņas bija Latvijas zonālā konkursa fināla skates.

1997. gadā vācu pilsētā Baden-Bādenā Latvijas pārstāve Ineta Dupkēviča ieguva Eiropas labākās neprofesionālās šuvējas titulu, balvā saņemot ceļojumu apkārt Eiropai.

Visus šos gadus Burdas Salons ir bijis Vācu izdevniecības Verlag Aenne Burda un Hubert Burda Media pārstāvis Latvijā, izplatot Burda piegrieztnes un žurnālus. Kopš 2003.gada Burdas Salons ir Šveices koncerna BERNINA importētājs Latvijā.

BERNINA koncerna īpašnieks H.P.Ueltschi ar apsveikuma kartiņu no Latvijas kompānijas BERNINA 125 jubilejas gadā!

Šajos aktīvās darbības gados ir prieks par padarīto un vēl tik daudz jaunu plānu un projektu, ieskaitot 2019.gadā uzsākto sadarbību ar Itāļu gludināšanas iekārtu ražotāju Battistella un adāmmašīnu ražotāju SILVER REED

Sveicam visus mūsu klientus un draugus, kā arī paši priecājamies! Burda – tā ir lieliska izvēle.