Burdas Salons un BERNINA vēlas Jūs iepriecināt Ziemassvētkos un Jaunajā gadā!

Posted on: 06/12/2017, by :

Klāt gada nogale, drīz klāt gada īsākā diena un uz eglītes mirgojošajām gaismām un brīnumsvecītēm būs jaušama gaismas un pavasara dvaša. Smaržos piparkūkas un pavisam drīz dzirdēsim gadu mijas glāžu škindoņu un salūta spilgtās gaismas!
Daudz kas ir izdarīts, daudz ir sasniegts, taču vienmēr kaut kam pietrūkts laika un ideju!

Burda un BERNINA vienmēr piedāvā risinājumu gan dvēselei, gan dāvanu vietai zem eglītes!

Praktiska darbošanās Šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga” ar lielisko Šveices koncerna BERNINA šujamtehniku un modernajām izdevniecības Burda piegrieztnēm jau ļoti daudziem Latvijā ir kļuvusi par sirds nodarbi, izbaudot radīšanas prieku, neļaujot domām kavēties pie tumšajiem un vēsajiem vakariem.
Daudziem tā noteikti vēl tikai taps par sirds nodarbi un veidu kā iepriecināt sevi, draugus un vienkārši nejaušus apkārtējos, radot skaistus tērpus, aksesuārus vai vienkārši pielāgojot mainīgajai dzīvei to, kas drēbju skapī iegūts agrāk. Galvenais ir apņemšanās un vēlme! Kopā mēs varam vairāk!

Tik daudz praktisku un skaistu dāvanu var radīt tuvajiem un mīļajiem, neaprobežojoties ar klišejiskām dāvanām. Tam visam talkā nāk Burda un BERNINA!

Ak jā, esam padomājuši arī par dāvanām saviem klientiem, atlaides, speciāli piedāvājumi un iespēja satikties pirms gadu mijas!

Nāc ciemos! Burda – tā jau vairāk kā 27 gadus ir lieliska izvēle! Arī 2018.gadā!