DĀVANAS – Ziemassvētku īpašās cenas BERNINA šujamtehnikai un Burda Apģērbu kolekcijai

Posted on: 19/12/2016, by :

Ziemassvētki jau pietuvojušies, taču aizvien lielākā ikdienas steiga liek dāvanu iegādi atlikt uz pēdējo brīdi!

Esam sagatavojuši lieliskus piedāvājumus BERNINA šujamtehnikai, kas vienmēr būs lieliska dāvana ar pievienoto vērtību!
Tāpat dāmām noteikti iesakām apmeklēt salonu “BURDA”, kur būs lieliska izvēle svētku tērpam, turklāt šobrīd par lielisku cenu un ar 20% atlaidi līdz decembra beigām!

Atgādināsim, ka Burdas Salona apģērbs ir Latvijā ražots no augstākās kvalitātes audumiem un palīgmateriāliem, tādejādi būs ērti un kvalitatīvi nēsājams. Turklāt visas nepieciešamās korekcijas veiksim mūsu individuālās šūšanas meistardarbnīcā, salona “Burda” 2.stāvā.

Piedāvājam iegādāties arī BURDAS SALONS dāvanu kartes, kas būs lieliska dāvana svētkos! BURDAS SALONS dāvanu karti var izmantot apmācībai šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga”, Burdas žurnālu un piegrieztņu iegādei, apģērbu un aksesuāru iegādei salonā “Burda”, kā arī nepārspējamās Šveices koncerna BERNINA šujmašīnu, overloku un izšūšanas šujmašīnu iegādei!

Vēl aizvien – BURDA – tā ir lieliska izvēle!