Dekādes kopā ar BERNINA – pastāsti vai parādi arī savu stāstu!

Posted on: 19/07/2018, by :

BERNINA šogad svin 125. jubileju, visus šos gadus esot ģimenes uzņēmums, kas ražo šujamtehniku ar īstu Šveices aizrautību, kārtīgumu un precizitāti.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta kvalitātei un servisam, lai klients sajustu īpašu prieku un pārliecību, strādājot ar BERNINA šujamtehniku. 

Ģimene nekautrējas no savas vēstures, tādejādi ar nelielu humora devu piedāvājam tuvāk iepazīties ar mūsu – BERNINA ģimenes vēsturi, kas liks arī Jums atcerēties amizantus mirkļus no dažādām vēstures dekādēm.

Ja arī Jums ir interesanti mirkļi kopā ar BERNINA, kas iemūžināti foto, labprāt tos apskatīsim un noteikti interesantāko darbu autorus apbalvosim ar veicināšanas balvām. Varbūt pastāstiet interesantu stāstu, kā iepazīnāties ar savu pirmo BERNINA? Interesantāko stāstu autoriem tāpat veicināšanas balvas.

BERNINA – tā ir Šveices atbildība, precizitāte, kvalitāte un nebeidzama mīlestība pret visu radošo! Jau 125 gadus.