Dezinfekcijas un Antibakteriālās iekārtas no Itāļu ražotāja Battistella

Posted on: 23/10/2020, by :

❗️Jaunums no Itāļu ražotāja Battistella – Antibakteriālās un dezinficējošās gaisa un virsmu attīrīšanas iekārtas.

♻️2020.gada jaunums ir Battistella izstrādātās Ozona dezinfekcijas un bakteriālās gaisa attīrīšanas iekārtas, kā arī esošo tvaika iekārtu papildināšana ar iekārtu, kas paredzēta lietošanai kopā ar dezinfekcijas līdzekļiem uz dažādu spirtu bāzes.

♻️Telpu ozona iekārta-ģenerators – Atlantide 160, kas spēj nodrošināt telpu attīrīšanu no baktērijām un dezinfekciju telpās līdz 160m3, kas m2 ekvivalentā būtu ap 60m2. Pieejami dažādas jaudas ozona ģeneratori, kas paredzēti telpām no 80m3 līdz 1000m3.
❗️Iekārtas darbības laikā telpā cilvēki nedrīkst atrasties❗️

Telpu ozona ģeneratori – Atlantide 500/1000, spēj nodrošināt telpu attīrīšanu no baktērijām un dezinfekciju līdz 500/1000m3 telpās.
Iekārtas darbības laikā telpā cilvēki nedrīkst atrasties

♻️Tvaika iekārta Giove – paredzēta plaša spektra virsmu un apģērba dezinfekcijai, lietojot tvaika un dezinfekcijas līdzekļu kombināciju. Iekārta speciāli konstruēta, lai varētu lietot plaši lietotos spirtu un alkoholu saturošos dezinfekcijas līdzekļus tos sajaucot ar ūdens tvaiku.

Iekārtai paredzēts plašs uzgaļu spektrs, kurus, pateicoties, ātrajiem savienojumiem ir iespējams mainīt.

♻️ Gea un mini Gea ir ozona dezinfekcijas skapji, kas paredzēti plaša spektra sadzīves un ražošanas priekšmetu dezinfekcijai, atbrīvojot šos priekšmetus ne tikai no baktērijām, bet arī novēršos nepatīkamos aromātus.
Īpaši piemēroti šie skapji būtu dažādās ekipējuma nomās, kā arī sporta komandām, kur ekipējums tiek intensīvi lietots fiziskās slodzes apstākļos.

✅Burdas Salons kopš 2019.gada ir Itāļu kompānijas Battistella izplatītājs Latvijā. Jau 45 gadus kompānija Battistella ir gludināšanas un tvaika iekārtu ražotājs, kura ražotne vēl joprojām ir Itālijā, nodrošinot kvalitātes kontroli un nevainojamu kvalitāti.

✅ Piedāvājam iznomāt Atlantide 160 iekārtu Juridiskām personām, telpu dezinfekcijai ar ozonu. Nomas cena 50 eur/24h (t.sk. PVN 21%).

✅ Vairāk informācijas – https://susanasskola.lv/ozona-iekartas/ burda@apollo.lv vai pa tel.29621617