Iepērcies vēl par 2022.gada cenu!

Posted on: 09/02/2023, by :

Pasteidzies, lai iegādātos šujamtehniku vēl par 2022.gada cenu❗

Arī BERNINA un Bernette no 01.02.23 ir skāris paliels cenu pieaugums, kurš saistīts ar apkārtējo trakumu.

❗Pasteidzies – www.burdassalons.lv pieejama tehnika vēl par iepriekšējo cenu, turklāt ērti veikt apmaksu un piegādes iespēju izvēli.

📍Sadarbībā ar ESTO, maksājumu bez pārmaksas var sadalīt 3 maksājumos vai arī maksājumu veikt līdz 30 dienu laikā pēc pirkuma, izmantojot Bolt pay. Ja vēlies garāku nomaksas termiņu, vari izvēlēties ESTO nomaksa pakalpojumu.

💫Iegādājoties BERNINA – ievadi kupona kodu esto_bernina un iegūsti 20 eur atlaidi pirkumam

💫Iegādājoties Bernette – ievadi kupona kodu esto_bernette un iegūsti 10 eur atlaidi pirkumam

*Akcija attiecas uz noliktavā esošajiem modeļiem. Papildus informācija 22835650 vai info@burdassalons.lv Akcija spēkā līdz 2023.gada 13.februārim

#kvalitativa_sujmasina#sujmasina#šujmašīna#šujam#hobijs#šūšanasskola#susanasskola#overloks#izšūšana#šujam#koverloks#plakanšuve#burda#burdariga#burdassalons#Bernina#Bernette#šujmašīnu_serviss#overloka_meistarklase#meistarklasesrīgā#hobby#hobbytime#nostress