Informācija šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” interesentiem

Posted on: 04/09/2020, by :

Dārgās šūšanas un rokdarbu skolas
“Burda-Rīga” interesentes!

Esam patiesi iepriecināti par lielo interesi par sūšanas, rokdarbu un konstruēšanas programmām, tas apliecina, ka ejam pareizajā virzienā un mācības šūšanas un rokdarbu skolā „Burda Rīga” tiek novērtētas kā kvalitatīvas un lietderīgas.

✅Patreiz aktīvi norit pieteikšanās posms un grupu komplektešanas posms.

✅Jūsu anketas tiek saņemtas un reģistrētas.
Ja kāda informācija ir nesaprotama vai vēlamajā dienā mācības nav pieejamas, ar Jums neatliekami sazinamies, ja viss ir saprotams, grupas izvēlētajā dienā komplektējas labi un noteikti notiks, lieki neapgrūtinam Jūs ar informāciju.

Nemainoties valdības rīkojumiem, mācības uzsāksim nedēļa no 14.septembra – atsevišķās šūšanas programmās, kompjuterizētās mašinadīšanas, konstruēšanas, tekstilmozaīkas un adīšanas ar rokām programmās.

Daļai šūšanas un konstruēšanas grupu nodarbības uzsāksim ar 5.oktobri.

✅Šāds dalījums nepieciešams, jo dēļ pavasara notikumiem mācības tika apturētas un daļa no klausītājiem vēl mācās līdz septembra beigām.

✅Mehāniskās mašīnadīšanas 1. un 2.līmeņa apmācību jaunās grupas mācibas uzsāks Novembra sākumā.

Sākot ar 7.septembri nosūtīsim reģistrētajām interesentēm un interesentiem ielūguma vēstules uz 1 nodarbību, kurās būs visa nepieciešamā informācija par mācību sākumu. Vēstules vienlaicīgi nosūtīsim gan tiem interesentiem, kuri mācības uzsāks septembrī, gan tiem, kuri mācības uzsāks oktobrī.

Ja līdz 14.septembrim neesi saņemusi ielūguma vēstuli, nebēdā un neapvainojies, bet uzraksti īsu atgādinājumu par sevi uz info@susanasskola.lv, iespējams ir notikusi kāda cilvēciska kļūme un tā tiks uzreiz novērsta :)

Vēl neesi pieteikusies šūšanas kursiem, bet vēlies mācīties?
Nekādu problēmu, gaidīsim tavu online pieteikuma anketu visu septembri –
www.susanasskola.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Jūsu „Burda-Rīga”! Jau 30 gadus!