Jaunā Bernette sew & go šujmašīnu sērija jau Latvijā!!!

Posted on: 18/12/2015, by :

sewgo-8-front_webEsam priecīgi paziņot, ka kompānija BERNINA ir nākusi klajā ar papildinājumu savai budžeta šujmašīnu preču zīmei BERNETTE.

Jaunā BERNETTE sew & go sērija ietver 5 šujmašīnas, kas apmierinās jebkura klienta vēlmes, gan atbilstošas cenas, gan šūšanas iespēju, gan lieliskas kvalitātes un jaunāko tehnoloģiju dēļ.

Vēlamies atgādināt, ka BERNINA ir viens no retajiem ražotājiem, kas piedāvā saviem klientiem visu nepieciešamo detaļu un aksesuāru pieejamību arī pēc garantijas termiņa beigām, kā arī daudzus gadus pēc šujmašīnas modeļa ražošanas beigām.

Tāpat vēlamies atgādināt, ka šujamtehnikai BERNINA un BERNETTE, kuras ekskluzīvie izplatītāji Latvijā esam kopš 2003.gada tiek nodrošināta ne vien kvalificēta pārdošana, bet arī lieliska apmācība, kā arī garantijas un pēcgarantijas serviss un apkalpošana.

Tagad Jums ir lieliska iespēja izvēlēties praktisku un noderīgi dāvanu saviem patiesi mīļajiem no BERNINA piedāvātajām BERNETTE šujmašīnām, kas pieejamas veselas 3 sērijas – Bernette Milan, Bernette London un Bernette sew & go.

Bernette sew & go šujmašīnas variet iegādāties Burdas Salonā – Marijas ielā 21, Veikalā POGA – Liepājā, Peldu ielā 5, kā arī cenuklubs.lv tirdzniecības tīklā!

Piedāvājam noskatīties video Youtube kanālā ar šujmašīnām Bernette sew & go 1,3 un sew & go 5 darbībā.