Jaunā piegrieztņu kolekcija Rudens / Ziema 2022 pieejama pasūtīšanai

Posted on: 09/11/2021, by :

Esam papildinājuši mūsu lapu ar jauno Burda rudens / ziemas katalogu, kura piegrieztnes iegādājamas attālināti un pēc 15.novembra klātienē.
Jaunais piegrieztņu katalogs pieejams: http://susanasskola.lv/burdas_piegrieztnes/pamatkatalogs-r-z-2022/

Tāpat pieejams jaunais Burda rudens / ziemas Bērnu modeļu katalogs, kurā atradīsiet lieliskus modeļus kā zīdaiņiem, tā arī bērniem un pat pusaudžiem. Lielisks veids, lai bērni un jaunieši paši iemācītos dzīvot un saimniekot zaļāk un radītu paši sev stilīgu apģērbu, kas noteikti pašiem būs dārgs un izcels individualitāti.
Bērnu un jauniešu katalogs pieejams: http://susanasskola.lv/burdas_piegrieztnes/bernu-katalogs-r-z-2022/

Aizvien populāras ir Burda Fantasy kataloga piegrieztnes, kas ļauj radīt vēsturiskos un karnevāla modeļu tērpus, kas labi iederēsies tematiskā ikdienā, tā arī speciālā svētku reizē.
Katalogs atrodams: http://susanasskola.lv/fantasy-katalogs-rz-2020-21/

Pasūtījums veicams ļoti vienkārši, atliek vien izvēlēties modeļus, ierakstīt tos pasūtījuma formā un noformēt uz kuru Omniva pakomātu vēlaties saņemt pasūtījumu. Pasūtījuma piegāde ar omniva, neatkarīgi no piegrieztņu skaita, Jums izmaksās tikai 2,00 eur, tādejādi izdevīgi ir sūtīt vairāk piegrieztnes, vai apvienoties vienā pasūtījumā.
Pasūtījumu aizpildi: http://susanasskola.lv/burdas_piegrieztnes/piegrieztnu-pasutijums/

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības, kā arī vēlies mainīt pasūtījumu, vai to papildināt: zvani 22835650 vai raksti burdassalons@inbox.lv