Jaunas izšūšanas tehniku meistarklases šūšanas un rokdarbu skolā Burda Rīga

Posted on: 07/02/2019, by :

Piedāvājam pieredzējuša profesionāļa un skolas mašīnizšūšanas pasniedzējas Svetlanas Brolišas pavadībā apgūt dažādās mašīnizšūšanas tehnikas, kuras palīdzēs labāk iepazīt savu izšūšanas šujmašīnu un programmatūru, palīdzēs labāk orientēties dažādajos jaunajos un popularitāti guvušajos materiālos un izšūšanas tehnikās.

Daudzas no tehnikām ir neaizvietojamas, lai šūtu mūsdienīgus un pieprasītus izstrādājumus, tādejādi kļūstot konkurētspējīgākiem un lietderīgāk izmantojot līdzekļus, kuri ieguldīti izšūšanas mašīnas un izšūšanas programmatūras iegādē.

Piedāvājam sekojošas meistarklases:

1) Izšuvums rišeljē tehnikā uz gatava trikotāžas 
izstrādājums
2) Izšūšanas tehnika “Trapunto”, jeb reljefa dizains
3) Izšūšana ar apjomu palielinošu materiālu – PUFF, jeb 3D 
dizaini
4) Caurgrieztu dekoratīvu elementu gludizšuvuma tehnika 
un izšūšana ar satīna dūrienu tehniku (speciāls dizains)
5) Izšūšana aplikācijas tehnikā, jeb izšūšanas 
kombinēšana ar audumu elementiem.

Katra no meistarklasēm veidota kā 1 nodarbība, ilgums 
6 akadēmiskās stundas.

Nodarbības iespējams uzsākt jau februārī, ja ir pietiekams interesentu skaits.

Papildus informācija info@susanasskola.lv vai 27461612. Pieteikties var pa telefonu, epastu vai vislabāk aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv, norādot vēlamo apmācību tematu, laiku un dienu.