Jaunas meistarklases – iespēja apgūt šūšanu un konstruēšanu vienkārši!

Posted on: 25/07/2018, by :

Šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”, sadarbībā ar skolas ilggadīgo pasniedzēju, vairāku grāmatu autori – Māru Kapči ir izstrādājusi vairāku jaunu saīsinātu kursu programmu – meistarklašu ciklu, kas ļaus īsā laikā apgūt konkrēta izstrādājuma konstruēšanu un izgatavošanu. Tāpat tiek piedāvāta īpaša meistarklase tik aktuālā bērnu apģērba konstruēšanā un izgatavošanā.

Šī ir lieliska iespēja steidzīgajiem, šajā straujajā laikmetā ātri un profesionāli apgūt visu nepieciešamo, lai šūtu un konstruētu sev interesējošas lietas.

Tāpat šī ir lieliska iespēja tām dāmām, kas sen ir sapņojušas par perfektu, tieši viņas augumam atbilstošu tērpu, kas izceļ to, kas izceļams un liek justies pamanāmai jebkuros apstākļos.

Īpaši aktuāls šobrīd ir bērnu apģērbs, kas var būt ne tikai izšķirošs bērna labsajūtai un kustību komfortam, bet arī veselībai. Nav noslēpums, ka vairuma mūsdienu apģērba ražošanā tiek izmantoti pēc iespējas lēti izejmateriāli, kas nav paredzēti ilgstošai lietošanai, tāpat tajos lietotās krāsvielas un sintētiskās šķiedras var būt bīstamas veselībai. Šujot bērnu izstrādājumus no augstvērtīgiem audumiem un palīgmateriāliem, mēs rīpējamies par bērnu veselību, komfortu un labsajūtu.

Pasniedzēja Māra Kapče ir lielisks speciālists, pedagogs, vairāku šūšanas un konstruēšanas tematikai veltītu grāmatu autore, kas ilgus gadus ir bijusi šūšanas un konstruēšanas praktiķe un nu jau daudzus gadus ir šūšanas un konstuēšanas pasniedzēja.

Visām meistarklasēm :

  • mācību apjoms 40 ak. stundas – aptuveni 5-7 nedēļas, atkarībā no intensitātes.
  • nodarbību biežums – 1 reizi nedēļā
  • cena – vienā maksājumā 240 eiro, ja grupā līdz 6 izglītojamiem
  • atlaide – 10 % katram , ja grupā vairāk par 6 izglītojamajiem

Pieteikumi – online www. susanasskola.lv vai 27461612

Vairāk informācijas: http://susanasskola.lv/meistarklases/