Jauni Burda šūšanas palīgmateriāli

Posted on: 08/05/2020, by :

Burda šūšanas palīgi – no apģērba līdz mājas dekoriem un rotaļlietām – ieskaties jaunumos

ℹ️Burda zīdpapīrs. Zināmākais un populārākais no produktiem. Lieliska kvalitāte par lielisku cenu. Nemeklējiet kompromisus ar sevi, atvieglojiet sev darbu un strādājiet ar jaunākajām un kvalitatīvākajām tehnoloģijām

ℹ️Arī veidojot mājas interjeru vai rotaļlietas, Burda ir parūpējusies, lai nodrošinātu kvalitatīvu palīglīdzekli apjoma radīšanai un drošai lietošanai ar garantētu kvalitāti. Poliestera pildījuma vate spilvenu, rotaļlietu, polsteru vai citu materiālu pildīšanai. Iepakojums 500g.

ℹ️Kopēšanas komplekts, kas sastāv no Kopēšanas caurspīdīgas speciālās plēves un piemērota flomastera, kas ļaus ātri un kvalitatīvi izkopēt vajadzīgo piegrieztni uz perfekta izmēra, piemērotas plēves materiāla, kas piemērots darbam ar flomasteru,

ℹ️Flizelīns ar cm iedaļām paredzēts, lai veiktu piegrieztnes korekcijas tieši precīzi vajadzīgajam korekcijas apjomam. Tāpat šo flizelīnu var piegriezt un sadiegt, tādejādi veidojot savdabīgu tērpa paraugmodeli, lai rezultāts būtu garantēti labs dažādiem apģērbiem un dažādiem figūras tipiem.

ℹ️Šogad izdevniecība Burda Svin 70 gadu Jubileju, drīzumā tiks prezentēti dažādi šūšanas aksesuāri par godu šim notikumam, pirmais piedāvājumā no šīs kolekcijas ir izsmalcināta piezīmju grāmata, kura būs lielisks sabiedrotais Jūsu radošajām idejām, skicēm vai vienkārši pārdomām, baudot meditāciju pie dabas. Piezīmju grāmatas izmērs 17,5×17,5cm, apjoms 160 lpp.

Informācija par cenām un pasūtīšanu: http://susanasskola.lv/burda-susanas-paligi/

Salona darba laiks šajā brīdī ir darba dienās no 10.00 – 18.00, sestdienās un svētdienās salons ir slēgts līdz tālākajiem lēmumiem.