Jaunie bernette b05 modeļi ir klāt

Posted on: 21/01/2021, by :

Vēlaties vairāk radošuma? Vai meklējiet ātru, bet samērā robustu šujmašīnu ar pievilcīgu cenu, kuru ir viegli lietot un kura būtu piemērota plašam audumu klāstam?

Tad bernette 05 sērijas šujmašīnu modeļi ir tieši piemēroti Jums! Ļaujiet Jūs iepazīstināt ar b05 CRAFTER un b05 ACADEMY modeļiem.

bernette 05 ACADEMY

bernette b05 ACADEMY ir ideālā šujmašīna radošām personībām ar iedvesmu. Piepildīta ar plašām funkcijām, 30 ekskluzīviem dūrienu veidiem un ātru motoru, b05 ACADEMY modelis ļaus Jums realizēt pārdrošākās idejas. Sarežģītākiem projektiem, kuriem nepieciešams mazāks ātrums, to iespējams ierobežot. Komplektā ir iespaidīgs skaits – 12 pēdiņas, viegli pievienojams pirkstu aizsargs, kā arī liels virsmu palielinošs galdiņš. Kas zin, kādas idejas Jums radīsies rīt? b05ACADEMY vienmēr būs risinājums Jūsu vēlmēm.

bernette 05 CRAFTER

Izturīgā bernette 05 CRAFTER ir šujmašīna patiesi radošām personībām ar plašu nepieciešamību spektru. Skaists apģērbs vai stilīgi aksesuāri būs pabeidzami ātri un kvalitatīvi. b05 CRAFTER ir patiesi vienkārša lietošanā. Visa vadība ir viegli kontrolējama. 30 ekskluzīvi dūrienu veidi, t.sk. super-elastīgais likras un segdūriens ir iekļauti. Dūrienu platums var tikt regulēts līdz 6mm un garums līdz 4mm. Šūšanas darba virsma ir spoži apgaismota, pateicoties 2 LED gaismekļiem 2 pozīcijās. Standarta komplektā iekļautas 6 nepieciešamākās pēdiņas, lai Jūs variet sākt radīt. bernette b05 CRAFTER spēs vienlīdz labi šūt plānu zīdu un biezu džinsa audumu.

Jau pieejami iegādei un apskatei salonā “Burda”, kā arī pasūtīšanai internetā ar bezmaksas kurjera piegādi visā Latvijā!

Šos un citus Bernette modeļus apskati un iepazīsti http://susanasskola.lv/bernina-sujmasinas/bernette/