JAUNIE bernette b7* MODEĻI

Posted on: 01/04/2019, by :

Jaunie bernette supermodeļi no jaunās b70 sērijas jau apskatāmi salonā “Burda”, Rīgā, Marijas ielā 21!

3 modeļi: šujmašīna bernette b77, tikai izšūšanas mašīna bernette b70 Combo un kombinētā šujmašīna/izšūšanas mašīna bernette b79 ir ļoti plats solis uz priekšu jaunākajās tehnoloģijās par pieņemamu cenu, iespējas un kvalitāte par kuru konkurenti var tikai sapņot!

Pašiem savu šūšanas rakstu veidošana, integrēts augšējais transportieris, augstākās kvalitātes skārienjūtīgs displejs, automātiskā pēdiņas pacelšana un diega nogriešana, programmējama nostiprināšana, perfekts darba virsmas LED apgaismojums un demo režīms – tās ir tikai dažas no funkcijām, kas pieejamas jaunajiem modeļiem!

Izšūšanas programmatūra dizainu rediģēšanai, kā arī uzrakstu kombinēšanai ar izšūšanas dizainu jau iekļauta cenā!

Nāc un viena no pirmajām pasaulē apskati jaunos modeļus, salonā “Burda”, Rīgā, Marijas ielā 21!