Jauns mācību cikls – 9.martā šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga”

Posted on: 15/01/2020, by :

Šūšanas un Rokdarbu Skolas “Burda-Rīga” Pavasara – Vasaras apmācību cikls – sākam jau 9.martā!

No 9.marta durvis vērs skaistās, labi aprīkotās telpas Rīgas centrā, lai prasmīgu pedagogu vadībā ļautu interesentiem apgūt dažādās programmas, ko piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

📍 Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā
📍 Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā
📍 Konstruēšana (sieviešu vai vīriešu apģērbu – tikai ar
labām šūšanas zināšanām) latviešu vai krievu valodā
📍 Mašīnadīšana
📍 Kompjuterizētā mašīnadīšana – JAUNUMS!!!
📍 Adīšana ar rokām
📍 Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)
📍 Mašīnizšūšana
📍 Tamborēšana

💡 Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs – iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā – rīta, dienas, visas dienas un vakara grupās, dažādās dienās pēc izvēles, t.sk. sestdienās un svētdienās.

💡 Apmācības ilgums visās programmās – 5 mēneši.

💡 Augsti kvalificēti pasniedzēji ar plašu praktiskās darbības pieredzi.

💡 Praksē ilgstoši pārbaudīta un uzlabota, kā arī licencēta mācību programma.

💡 Klases aprīkotas ar kvalitatīvām BERNINA šujmašīnām un overlokiem, Battistella gludināšanas aprīkojumu un jaunākās paaudzes LED apgaismojumu.

💡 Izdevīgākā apmācību maksa Latvijā!

💡 Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi. Tiek slēgts apmācību līgums. Apmaksas dokumentus var iesniegt VID un saņemt atmaksu.

💡Skolas maksa ietver papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība, overloka mācība un materiālmācība. Maksā ietverti izdales materiāli, ūdens un tēja.

💡 Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti. Reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

📌Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

📌Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Uzdrošinies, nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi!

Cieņā, Burda – Rīga!