Šūšanas Skola

Profesionālās tālākizglītības centrs “Burda Rīga“ ir akreditēta un licencēta mācību iestāde, kuras absolventi saņem Valsts atzītu izglītības dokumentu, kā arī iespējams pretendēt uz pārmaksātā Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu, iesniedzot ikgadējo deklarāciju.

Šūšanas un rokdarbu skola “Burda – Rīga” mācības ir strukturētas un sadalītas apmācību moduļos, tādejādi tie nav haotiski amatieru kursi, kur pasniedzēja mēģina sajaukt visus tematus (šūšanas iekārtas, šūšanas tehnika, audumi, konstruēšana) vienkopus, bet beigās vairākus mēnešus tiek šūti vien “paraudziņi”.

Šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga” apmācību cikla pamata uzmanība tiek pievērsta un darbs notiek pie gatavu izstrādājumu šūšanas, tādejādi apmeklējot kursus Jūs ne tikai iemācīsieties šūt, bet jau papildināsiet savu garderobi.

Konstruēšana, ko šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga” pasniedz profesionāla šūšanas un konstruēšanas pasniedzēja, ir šūšanas prasmes augstākā “pilotāža”, kur klausītājus ar ļoti labām zināšanām šūšanā un šūšanas tehnoloģijā (skolas 2.līmeņa absolventus vai šūšanas praktiķus) māca piegrieztņu (lekālu) izveidei no uzskicētā vai iedomātā modeļa. Šajos kursos viss darbs pie rēķināšanas, konstrukciju izveides un labošanas notiek klases telpās, savukārt gatavā izstrādājuma šūšana ir klausītāju “mājasdarbs”.

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” lepnums ir liels skaits rokdarbu tehniku apmācība, īpaši vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz Mašīnadīšanas apmācību, kur mūsu skolas pedagoģe un mašīnadīšanas praktiķe Mārīte Berķe un Kristiāna Lasmane Jums nodos mašīnadīšanas tehnikas noslēpumus un palīdzēs radīt fantastiskus izstrādājumus. Katrs mašīnadīšanas programmas klausītājs kursu laikā – klases telpās ir nodrošināts ar SAVU adāmmašīnu.

Tāpat vēlamies uzsvērt, ka mūsu apmācību grupās neuzņemam vairāk par 10 cilvēkiem (6 cilvēki mašīnadīšanas grupā), tādejādi Jūs apmācību laikā vienmēr jutīsiet un variet rēķināties ar individuālu uzmanību Jums un Jūsu apmācības gaitai.

Tāpat šūšanas skola “Burda – Rīga” ir lieliska vieta, kur iegūt jaunus kontaktus, paziņas un pat draugus! Viss ir atkarīgs tikai no Jums!

Gaidīsim Jūs savā pulkā! Atliek vien uzrakstīt e-pastu, aizpildīt online pieteikuma anketu vai piezvanīt pa telefonu 27461612 un pieteikties, lai pavērtu ceļu jauniem radošiem apvāršņiem un jaunai kaislībai!

Kursu atlaides:

1. Vienlaicīgi apmeklējot 2 kursu programmas, tiek piemērota papildus 5% atlaide no mācību maksas.
  1. Ja kursus apmeklē vienas ģimenes vairāki locekļi vienā mācību ciklā, tiek piemērota 5% atlaide no mācību maksas katram ģimenes loceklim (radniecības 1 un 2 pakāpes radiniekiem).
  2. Nekur nav tik labi kā mājās – “Burda Rīga”! Visi skolas iepriekšējo gadu absolventi, kuri attestēti vismaz divās mācību programmās, jau kā savējie turpmāk saņems 5% atlaidi no izvēlētās programmas mācību maksas augstākas pakāpes programmas vai cita profila programmas apguvei!
  3. Ja tiek apgūtas 3 mācību programmas vienlaicīgi, 10% atlaide trešajai apgūstamajai programmai.
  4. Iespēja iesniegt mācību apmaksas dokumentus VID, lai saņemtu pārmaksātā Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu par izdevumiem, kas iztērēti par izglītību.
  5. Mācoties šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga”, Jūs saņemiet īpašas cenas atlaides šujmašīnas un overloka iegādei, kā arī iespēju veikt bezprocentu nomaksu līdz 3 mēnešiem.
  6. Mācoties šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga”, Jūs saņemiet īpašas cenas izdevniecības Verlag Aenne Burda žurnāliem un piegrieztņu kolekcijai, kā arī audumu un palīgmateriālu iegādei mūsu salonā.

Lai pretendētu uz p. 3 programmas atlaidi pirmajā nodarbībā jāiesniedz 2 atestātu kopijas!

Mācību iestādē piedāvātās atlaides nesummējas, klausītājs izvēlas lielāko no atlaidēm, kura uz viņu attiecas.

Mācoties Burdas šūšanas skolā, Jūs saņemat atlaidi šujmašīnas vai overloka iegādei!