Adīšana

Senos laikos meitenēm gatavot pūru bija gods un cieņa. Pūrā galvenokārt tika likti adīti cimdi, zeķes, šalles un vēl dažādi silti un noderīgi izstrādājumi.

Gadiem ejot, adīšanas prasme nav mazinājusies, bet gājusi savu attīstības ceļu, līdz radusies adāmā mašīna, kura adītājām palīdz daudz ātrāk uzadīt džemperus, jakas, mēteļus, segas un pat peldkostīmus.

Nevar gan teikt, ka adīšana ar rokām ir aizmirsta, nebūt ne, vecmāmiņas, māmiņas vai draudzenes adītās zeķes, cimdi, šalles un cepures aizvien ir pašas siltākās un mīļākās ikvienam nēsātājam! Turklāt skolas lieliskā pasniedzēja un amata meistare Ineta Krastiņa Jums parādīs, ka adīšana ar rokām var būt ne tikai relaksējoša, bet arī mūsdienīga un vienkārša!

Šūšanas skolā ”Burda” Jūs varēsiet apgūt, kā darboties ar adāmmašīnu, kā  dzijas kamols var pārtapt par skaistu kleitu, kā veikli un prasmīgi uzadīt ar rokām dažādas skaistas un noderīgas lietas.