Laimē bernette b33 apsveicot kompāniju BERNINA 125 gadu jubilejā!

Posted on: 25/10/2018, by :

Iedomājieties, kā cilvēki dzīvoja 125 gadus atpakaļ, 19 gs. beigās, kad BERNINA kompānija radās: bez interneta, Facebook, e-pastiem, Whatsapp, elektriskajām šujmašīnām….. 
Tajos tālajos laikos bija ierasts ne tikai šūt ar rokām, bet arī rakstīt vēstules un sūtīt pastkartes.
Tādēļ BERNINA – kā Šveices ģimenes uzņēmums ar 125 gadus ilgu vēsturi vēlas turpināt veiksmīgas tradīcijas un būs ļoti priecīga saņemt daudzus 125 dzimšanas dienas apsveikumus no saviem klientiem!

Arī Burdas Salons kā BERNINA importētājs Latvijā aicina daudzos klientus atjaunot jaukas tradīcijas un sveikt BERNINA kompāniju 125 dzimšanas dienā, nosūtot apsveikumu vai pastkarti, kas papildināta ar pašrocīgi rakstītu apsveikumu. Šis būs lielisks veids kā iedrošināt sevi apsveikt savus draugus un tuvākos cilvēkus arī mūsu valsts – Latvijas 100 gadu jubilejā!

Nosacījumi, lai piedalītos konkursā:

Pastkarte pa tiešo jānosūta uz sekojošu adresi:

BERNINA International AG
“Happy Birthday”
Seestrasse
CH-8266 Steckborn / Switzerland

– apsveikuma kartiņai jābūt rakstītai ar roku vai šūtai/izšūtai
– pastkartei jābūt ar pastmarku
– jāsatur dzimšanas dienas sveiciena teksts (vismaz 1 teikums) ar lietotiem sekojošiem vārdiem: “BERNINA”, “dzimšanas diena”, “125”
– Jābūt uzrakstītai latviešu valodā 
– Jāsatur skatu, kas raksturo Latviju vai kādu no tās pilsētām (mājas, dabas skats, jūra, utt.), tā nevar būt tieši dzimšanas dienas apsveikuma kartiņa
– jāsatur sūtītāja adresi (ieskaitot valsts nosaukums) 
– jāsasniedz Steckborn pilsēta Šveicē vēlākais līdz 2018.gada 25.novembrim.

Svarīgi:
Visas kartiņas tiks apkopotas BERNINA galvenajā mītnē Steckborn pilsētā / Šveicē un tiks personīgi nodotas BERNINA prezidentam Mr. Ueltschi, personīgi.

Katras valsts nosūtīto kartiņu starpā tiks izlozēts viens laimīgais, kurš savā īpašumā iegūs bernette b33 šujmašīnu. No visām kartiņām tiks izvēlētas 125 kartiņas, kuru sūtītāji saņems speciālas pārsteiguma balvas no BERNINA.