Lieliski Bernette Funstyle un Happy Stitch šujmašīnu modeļi par super cenu + dāvana!

Posted on: 18/12/2017, by :

Esam iepriecināti piedāvāt mūsu esošajiem un topošajiem klientiem lieliskus modeļus Bernette Funstyle un Happy stitch, kas pārsteidz ar dzīvespriecīgu un jauneklīgu dizainu, 23 dažādiem dūrienu veidiem, lieliskām tehniskām iespējām, drošu un ilgmūžīgu konstrukciju ar metālisko kuģīša sistēmu, kā arī lielisku pēdiņu klāstu. Papildus tam dāvanā overloka un slēptā rāvējslēdzēja pēdiņa un bezmaksas apkope pēc gada lietošanas.

Un tagad patīkamākais – tas viss ar lielisku atlaidi un par lielisku cenu – 199.00 171,00 eiro!

Priecājamies sarūpēt šādu dāvanu mūsu klientiem tieši uz dāvināšanas laiku – Ziemassvētkiem!

Gaidīsim ciemos pie mums Burdas Salonā, piedāvājumā arī dāvanu kartes un citi lieliski modeļi par svētku cenām!