Mācīties šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” jaunajā semestrī – labākā apņemšanās Jaunajā gadā!

Posted on: 01/12/2016, by :

Copy of 8Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” jaunā, pavasara/vasaras 2017, semestra sākums jau februāra beigās! Lūgums neatlikt pieteikuma iesniegšanu uz pēdējo mirkli, jo mācīties gribētāju ir vairāk kā vietu grupās!

Šūšanas un rokdarbu skolā „Burda – Rīga” rudens semestra audzēkņi jau apguvuši daudzas jaunas prasmes un nopietni ieskrējušies darbos, lai spētu sekmīgi absolvēt sevis izvēlētās mācību programmas.

Ja vēlaties iemācīties šūt, pats uzkonstruēt sevis izsapņotā modeļa piegrieztni, apgūt mašīnizšūšanu un mašīnadīšanu, kā arī dažādas rokdarbu prasmes, piemēram, adīšanu ar rokām, tamborēšanu, tekstilmozaīku izveidi, šūšanas un rokdarbu skola „Burda – Rīga” ir īstā vieta, uz kurieni doties!

Katra no mācību programmām ir izstrādāta piecu mēnešu apmācības procesam, kurš tiek pavadīts intensīvā darbā, strādājot draudzīgā atmosfērā un iegūstot jaunas zināšanas pie kompetentiem un pieredzējušiem pasniedzējiem. Apmācības ir sadalītas moduļos, nodrošinot strukturētu un secīgu zināšanu apguvi. Tā kā uzmanība tiek pievērsta ne tikai paraudziņu izgatavošanai, bet arī gatavu izstrādājumu veidošanai, pēc programmas pabeigšanas papildināta būs ne tikai Jūsu zināšanu bagāža, bet arī garderobe.

Šūšanas un rokdarbu skola “Burda – Rīga” ir akreditēta un licencēta mācību iestāde, kuras absolventi saņem Valsts atzītu izglītības dokumentu, kā arī iespējams pretendēt uz pārmaksātā Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu, iesniedzot ikgadējo deklarāciju.

Šūšanas un rokdarbu skolas „Burda – Rīga” tiek uzņemti ne vairāk par 10 cilvēkiem vienā apmācību grupā (mašīnadīšanas grupā – ne vairāk kā 6 cilvēki), tādejādi apmācību laikā vienmēr varat rēķināties ar individuālu uzmanību Jums un Jūsu apmācības gaitai. Skolas piedāvātās apmācību programmas ir lieliska vieta, kur iegūt jaunus kontaktus, paziņas un draugus!

Sieviešu vieglā apģērba šūšanu iespējams apgūt bez priekšzināšanām šūšanā, tādejādi nodrošinot stabilu pamatu tālākajām zināšanām šajā jomā. Grupās bez priekšzināšanām mācību procesā jau apgūta gan šujmašīnu lietošana, gan krāsu un stila mācība, gan izgatavoti pirmie nopietnie darbi, kuri veiksmīgi pilnveidos Jūsu garderobi.

Sieviešu vieglā un virsģērba šūšana paredzēta audzēkņiem ar iemaņām šūšanā, un semestra laikā iespējams ne tikai apgūt dažādu oderētu izstrādājumu izgatavošanu, bet obligāta prasība ir paraugu mapes izveide, kas nozīmē, ka, jau strādājot patstāvīgi, Jums būs iespēja ar praktiska uzskates materiāla palīdzību veidot sarežģītus izstrādājumus un īstenot visas savas vēlmes un idejas!

Dāmu un kungu apģērbu modelēšanas un konstruēšanas programmas ir šūšanas prasmes “augstākā pilotāža”. Šajās programmās darbs pie konstrukciju aprēķiniem, to korekcijām, maketēšanas process notiek klases telpās, savukārt gatavā izstrādājuma šūšana ir audzēkņu mājasdarbs.

Vīriešu apģērbu konstruēšanas programma paredz nelielu daļu vīriešu apģērba šūšanas tehnoloģisko paņēmienu apguvi programmas ietvaros.

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” lepojas ar lielu skaitu dažādu rokdarbu tehniku – tamborēšanas, adīšanas ar rokām, tekstilmozaīkas apguves iespējām. Īpašas uzmanības vērtas ir mašīnadīšanas programmas, kuru ietvaros skolas pedagoģe un mašīnadīšanas praktiķe Mārīte Berķe Jums atklās mašīnadīšanas tehnikas noslēpumus un palīdzēs radīt fantastiskus izstrādājumus. Šajā programmā katrs mašīnadīšanas programmas audzēknis klases telpās ir nodrošināts ar SAVU adāmmašīnu, lai iegūto zināšanu realizēšana būtu viegla un veiksmīga un tiktu garantēta teorijas pareiza pielietošana praksē.

Lai pieteiktos šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” 2017.gada pavasara/vasaras apmācību programmām, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu. To varat izdarīt šeit:

Sīkāka informācija par visām Skolas „Burda – Rīga” programmām atrodama mūsu mājas lapas sadaļā „Kursi”!

Ja ziniet, ka Jūsu otrā pusīte, ģimenes loceklis vai draugs vēlas apgūt kādu no šūšanas un rokdarbu skolā „Burda – Rīga” piedāvātajām programmām un vēlaties viņu patīkami pārsteigt Ziemassvētkos vai Jaunajā gadā, mūsu tirdzniecības salonā „Burda” iespējams iegādāties dāvanu kartes arī šai jomā!

SĀKSIM VISI JAUNO GADU, NOSAKOT SEV AUGSTAS KVALITĀTES MĒRĶUS!

VĒLAM SIRDSSILTUS ZIEMASSVĒTKUS UN VEIKSMĪGU JAUNO GADU!