Mašīnadīšanas programma piektdienās no 9.februāra

Posted on: 07/02/2024, by :

Priecājamies, ka varam piedāvāt mašīnadīšanas apmācību šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga” piektdienas apmācību grupā, katru otro piektdienu no 10.00 – 18.00, apmācības uzsākot 2024.gada 9.februārī un turpinot līdz 2024.gada 28.jūnijam.

Mašīnadīšanas novirziens jau ilgus gadus ir viens no populārākajiem mācību virzieniem šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga”. Mašīnadīšanas programmu piektdienas grupā vada mūsu skolas talantīgā pedagoģe Kristiāna Lasmane!

Mašīnadīšanas Programma ir tapusi Pateicoties Mārītes Berķes pedagoģiskajam talantam un entuziasmam, jau vairāki simti dāmu visā Latvijā un ārpus tās robežām ir iepazinušas mašīnadīšanu kā mūsdienīgu, aizraujošu un ļoti radošu hobiju, kas ļauj radīt tik siltus, modernus un sirdij tuvus tērpus.

Vēl aiz loga ziema un sirds prasās pēc siltuma, tapēc ir īstais laiks pavadīt ziemas/pavasara piektdienas, mācoties mašīnadīšanu.

Katram klausītājam ir pieejama sava adāmmašīna un pilns izdales materiālu klāsts. Nav nepieciešamas nekādas iepriekšējas priekšzināšanas, lai jau pēc 4 mēnešiem radītu skaistus darbus un priecētu sevi, kā arī apkārtējos.

No 2024.gada 9.aprīļa būs pieejams vēl plašāks laiku/dienu piedāvājums jaunajam pavasara/vasaras kursam:
Pirmdienās 17.00 – 21.00
Trešdienās 10.00 – 14.00

Ceturtdienās (katra otrā nedēļa) 9.00 – 17.00
Sestdienās
(katra otrā nedēļa) 9.00 – 17.00
Svētdienās (katra otrā nedēļa) 9.00 – 17.00

Pieteikties vēlamajai dienai un laikam vislabāk ir aizpildot Online pieteikuma anketu. Par programmu tuvāk uzzini https://susanasskola.lv/kursi/adisana/masinadisana/ vai rakstot info@susanasskola.lv, vai zvanot pa tel.27461612

Mācību maksa 650,00 eur par visu kursu. Maksu var sadalīt 4 maksājumos. Skolas klausītājiem pieejamas atlaides adāmmašīnu iegādei