Meistarklases

KLEITAS KONSTRUĒŠANA UN IZGATAVOŠANA

Saīsināts apmācības kurss – 40 akadēmiskās stundas, kurā ietverta kleitas – plecģērba konstruēšana, modelēšanas pamati un šūšana.
Kursa laikā tiek realizēta iecerētā modeļa maketa izveidi un gatava izstrādājuma izgatavošana.

Iespējamais mācību laiks: (otrdienas 9.00 – 14.00; 15.00 – 20.00)

SVĀRKU KONSTRUĒŠANA UN IZGATAVOŠANA

Saīsināts apmācību kurss – 40 akadēmiskās stundas, kurā apgūst svārku bāzes konstrukcijas izveidi, svārku konstruēšanu , izmantojot riņķa līniju un svārku bāzes konstrukcijas modelēšanu.
Pēc izveidotās piegrieztnes tiek veikta izstrādājuma piegriešana un sašūšana.

Iespējamais mācību laiks: (trešdienas 9.00 – 14.00; 15.00 – 20.00; ceturtdienas 9.00 – 15.30)

BĒRNU APĢĒRBU  KONSTRUĒŠANA UN IZGATAVOŠANA

Saīsināts apmācību kurss – 40 akadēmiskās stundas, kurā ietverta bērnu – zēnu un/vai meiteņu apģērbu konstruēšana un modelēšana.
Salīdzinot ar svārku un kleitu konstruēšanas un izgatavošanas meistarklasēm, šajā programmā konstruēšanas sadaļa ir proporcionāli apjomīgāka.
Tajā ietverts gan plecģērbs, gan arī svārki un bikses.
Līdz ar to šūšanai atvēlētais stundu skaits mazāks – viena izstrādajuma vai komplekta, pēc izglītojamā izvēles, izgatavošanai.

Iespējamais mācību laiks: (piektdienas 9.00 – 14.00/15.00 – 20.00; ceturtdienas 9.00 – 15.30)

Visām meistarklasēm :

• mācību apjoms 40 ak. stundas – aptuveni 5-7 nedēļas, atkarībā no intensitātes.
  • nodarbību biežums – 1 reizi nedēļā
  • cena – vienā maksājumā 240 eiro, ja grupā līdz 6 izglītojamiem