Meistarklases

Overloka lietošanas meistarklase

Populārākā un tik ļoti noderīgā meistarklase, kurā būs iespēja gan apgūt esošo BERNINA/Bernette overloku, kā arī izvēlēties, kurš BERNINA/Bernette modelis ir vislabāk piemērots tieši Jūsu vajadzībām un iespējām. Iespēja apmeklēt arī ar savu, cita ražotāja, overloku.

✂️Noskaidrojiet Jūs interesējošos jautājumus par overlokiem, koverlokiem un plakanšuves mašīnām, to atšķirībām, lietošanas plusiem un mīnusiem.

✂️ Apgūstiet visus overloka lietošanas knifus, apskatiet visas funkcijas un iemācieties pareizi overloku savērt un saregulēt vajadzīgajam auduma tipam.

✂️ Meistarklases dalībniekiem tiek piedāvāts overloks (pēc izvēles BERNINA vai Bernette), pilns paraugmateriālu komplekts un izdales materiāli, kas iekļauti meistarklases cenā – 4 stundu nodarbība,
cena 60,00 eur.

✂️ Ja visiem interesentiem vietas nebūs pieejamas, droši sūti savu pieteikumu un iekļausim to nākošajā plānotajā meistarklašu ciklā.

ℹ️Piedāvājam meistarklases gan darba dienu rītos (plkst. 11.00), darba dienu vakaros (plkst. 17.30) un brīvdienās (plkst. 11.00).

ℹ️Pieteikuma anketu atradīsi http://susanasskola.lv/online-pieteikuma-anketa/

ℹ️Papildus informācija pa tel. 22835650

ℹ️ Nodarbības notiek salona “Burda”, Rīgā, Marijas ielā 21 mācību klasē.

ℹ️ Pasniedzēja un programmas izstrādātāja – sertificēta BERNINA šujamtehnikas konsultante, Burdas Salons eksperte – Ilze Balode!