Nāc un iepazīsti BERNINA

Posted on: 23/04/2019, by :
  1. 26.-28.aprīlī BT1 Izstāžu zālē Ķīpsalā – izstādes Baltic Textile and Fashion Riga 2019 ietvaros;
  2. 2.maijā Salonā BURDA, Rīgā, Marijas ielā 21 – atvērto durvju diena un jauno BERNINA 3, 4 un bernette jaunās b70 sērijas prezentācijas pasākums
  3. 16.maijā Liepājā, Peldu ielā 9 veikalā “POGA”
JAUNUMS – BERNINA 4 sērijas šujmašīnas

Vēlamies aicināt visus interesentus iepazīties ar jaunajiem šujmašīnu un izšūšanas mašīnu modeļiem no BERNINA, arī ar BERNINA 3 un 4 sērijas šujmašīnām, ieskaitot modeli BERNINA B480 ar izvēlni latviešu valodā!

Jaunā Bernette B70 Deco izšūšanas mašīna

Ļoti nozīmīgs jaunums ir bernette b70 sērijas modeļi,
kuri apvieno tikai šujmašīnas (b77), tikai izšūšanas mašīnas (b70 DECO) un šujmašīnas/izšūšanas mašīnas (b79) modeļus.
Šie modeļi ir lieliski dizainiski, kā arī ļoti funkcijām bagāti, tajā pat laikā par cenu, kas Jūs ļoti patīkami pārsteigs.
Šajā klasē, budžeta cenu kategorijā ir jauns līderis –
bernette b70 sērija.

Jaunums, kas līdz šim bija pieejams tikai top mašīnās – dūrienu dizaineris – radi pats savu vēlamo dizainu dūrienam! Pieejams bernette b79 modelī.

Šie, kā arī visi aktuālie BERNINA un bernette modeļi vienuviet, brīva gaisotne, iespēja uzdot interesējošos jautājumus, aprunāt sadarbības iespējas, kā arī vienkārši satikties un dalīties jaukā pieredzē ar esošo BERNINA/bernette šujamtehniku.

Jauns dizains un papildus funkcijas jau tā ļoti populāro BERNINA 3 sēriju padara vēl iekārojamāku. Un tas viss par vēl labāku cenu!!
BERNINA 570QE – universāls modelis šūšanai, kviltam, kā arī izšūšanai

Būs iespēja apskatīt arī visas BERNINA izšūšanas mašīnas, kuras diktē kvalitātes un funkciju modi izšūšanas pasaulē! Šujmašīnas sirds – unikālā BERNINA kuģīšu sistēma, kas sevi pierādījusi kā uzticamākā, ātrākā un kvalitatīvākā sistēma

Nāc un satiec BERNINA un tās cilvēkus klātienē!