Nodarbību cikls “Šūt ar overloku/koverloku ir viegli un ātri”

Posted on: 23/05/2017, by :

Tā kā šūšanā tik plaši izmantotā apstrādes mašīna – overloks un koverloks (plakanšuves šujmašīna) aizvien lielākai hobija šuvēju daļai kļūst par neatņemamu darba instrumentu, lai apģērbs iegūtu profesionālu un pabeigu izskatu, vēlamies palīdzēt interesentiem ar priekšzināšanām šūšanā apgūt darbu ar šo neaizvietojamo palīgu.

Esam izstrādājuši 4 nodarbību ciklu, kura laikā ne tikai iepazīsamies ar overloku/koverloku darbību, apgūsim aksesuāru un funkciju izmantošanu, kā arī piedāvāsim izvēlēties gatavo apģērbu, kuru interesents vēlas šūt.

Programmā 4 nodarbības, 1 reizi nedēļā (plānotais norises laiks – darba dienas vakars (18.00-22.00):

  1. Iepazīšanās ar overloku, tā darbību, funkcijām un regulējumiem, diegu ievēršanu, kā arī dažādiem vīļu veidiem un to pielietojumu. Plakanšuves (Koverloka) iespēju demonstrācija.
  2. Trikotāžas izstrādājuma (pēc izvēles) piegriešana un laikošana.
  3. Izstrādājuma šūšana ar overloku, gala apstrāde ar plakanšuvi.
  4. Aksesuāru pielietojums un dažādas papildus iespējas.

Grupā maksimāli 5 klausītāji. Nepieciešamas priekšzināšanas šūšanā. Meistarklases cena – 70 eiro (par 4 nodarbībām). Katram klausītājam nodrošinām overloku.

Meistarklases plānotais sākums 6.jūnijs. Gaidīsim online pieteikuma anketas lapā www.susanasskola.lv vai pa telefonu 27461612

overloka meistarklase

Picture 1 of 25