Overloka 1 nodarbības meistarklase jau 18.septembrī

Posted on: 06/09/2018, by :

Gribi zināt kas ir overloks un kā tas var tev noderēt?
Gribi iemācīties pareizi un droši lietot savu overloku?
Vēlies iegādāties overloku, bet nezini kādu modeli?
Ir overloks, bet nemāki pareizi to lietot/regulēt?

Nāc un piesakies uz OVERLOKU MEISTARKLASI –

1-as nodarbības overloka meistarklase – 18.septembrī

Overloks aizvien lielākai hobija šuvēju daļai kļūst par neatņemamu darba instrumentu, lai apģērbs iegūtu profesionālu un pabeigu izskatu.

Tā kā tieši Bernette Funlock B44 (4-diegu) un B48 (5-diegu ar plakanšuvi) sērijas overloki īsi pēc to debijas ir guvuši lielu klientu pozitīvu atsaucību, esam priecīgi prezentēt pirmo apmācību meistarklasi Bernette / BERNINA modeļu overloku īpašniekiem/interesentiem.

Esam izstrādājuši 1 meistarklases nodarbību, kuras laikā iepazīstināsim ar overloku, tā darbību, funkcijām un regulējumiem, diegu ievēršanu, kā arī dažādiem vīļu veidiem un to pielietojumu. Plakanšuves (Koverloka) iespēju demonstrācija.

Programmā 1 nodarbība. Nodarbība 18.septembrī:

Laiki pēc izvēles:

1) 10.00 – 14.00 2) 17.00 – 21.00.

Grupā maksimāli 6 klausītāji.

Meistarklases cena – 30 eiro.

Gaidīsim online pieteikuma anketas lapā www.susanasskola.lv vai pa e-pastu info@susanasskola.lv. Tālrunis uzziņām 22835650
Informācija par BERNINA/Bernette overlokiem – http://susanasskola.lv/bernina-sujmasinas/overloki-2/